Bang? (Hard Rock)- Demo Çıktı

BANG? özellikle Amerikan ve İngiliz rock müziğinden etkilenmiş, klasik tarzdaki hard rock müziğini modern bir soundla birleştirmeyi amaçlayan bir gruptur.
Grup Mayıs 2008’de kuruldu ve ilk günden itibaren sadece kendi şarkılarını yazmaya odaklandı. Sound olarak hem geçmişin hem de günümüzün öğelerinden faydalanarak mümkün olduğu kadar geniş bir yelpazedeki dinleyici kitlesini hedefledi.
Grup şu ana kadar prodüktör M. Hakan Ozhendekci (Jokerstore Studios) ile 5 şarkı kaydetti ve “Bangademo” adını verdikleri demoyu yayınladılar. Bu demonun yıl sonuna kadar ABD, İngiltere, Almanya ve Japonya’da plak şirketlerinin dikkatine sunulması planlanıyor.
Grup şu anda hem bağımsız hem de major plak şirketlerinin dikkatini çekebilmek için pek çok kişiyle görüşmelerini de sürdürüyor. Bir yandan internet üzerinden ulaşabildiği dinleyici sayısını her geçen gün arttırırken bir yandan da önümüzdeki haftalarda Istanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir, Antalya ve Bursa’da yerel mekanlarda sahne almak için hazırlıklara başladı.

Grubun amacı ve vizyonu oldukça net: Bir plak şirketi ile anlaşım ilk albümünü yayınlamak ve uluslararası bir tanınırlık elde edip Rock müzik piyasası içinde kendine yer bulmak.

Parçaları dinlemek için ;

http://www.myspace.com/rockbang


 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler