Uygun fiyatlı bir Les Paul arıyorum

Selamlar
Şuan elimde Squier Bullet Strat var 2021 yapımı ancak strat bana uygun değilmiş
Daha çok Motley Crue,Maneskin,Scorpions tarzı şeyler çalıyorum ve Les Paul bu tarza daha iyi gider gibi
Elimdeki gitarı satıp bir les paul alırsam nu fiyat aralığında benzer kalite bulabilirmiyim bulebilir isem önerileriniz nelerdir

Aynı durumu yaşamışız. Bullet strat verip Epi Lp Standart aldım. Tarzları farklı gitarlar. Bendeki Epinin klavyesi eski serilere göre daha ince fakat yine de strata göre kalın alışmak zaman alıyor. Kalite ve işçilik olarak kesinlikle Epi 3-4 gömlek üstün ve daha doyurucu tok tonlar alıyorum.

Selamlar
Şuan elimde Squier Bullet Strat var 2021 yapımı ancak strat bana uygun değilmiş
Daha çok Motley Crue,Maneskin,Scorpions tarzı şeyler çalıyorum ve Les Paul bu tarza daha iyi gider gibi
Elimdeki gitarı satıp bir les paul alırsam nu fiyat aralığında benzer kalite bulabilirmiyim bulebilir isem önerileriniz nelerdir
Gitarın SSS manyetik olduğu için mi satmak istiyorsun? Mötley Crüe çalıyorsan Mick Mars'ın sahnede HSS manyetik dizilime sahip gitarlar kullandığını görmüşsündür. Sorduğum sorumun yanıtı evet ise belki köprü manyetiğini humbuckera dönüştürerek sorunu giderebilirsin.

Bu arada Maneskin gitaristi Thomas Raggi SSS dizilimli gitar kullanıyor. Belki sorun amfinden istediğin gaini alamamanla ilgili olabilir.

Strat sevmeyen ve Les Paul seven birisi olarak yazdım yukarıdakileri.

Geri