İdea

selam arkadaslar bizim hakkımızda iyi kotu konusan herkese selamlar...etkilenmek diyosunuz bugune kadar kim cıkıp herhangi bir yabancı grubun baska yabancı bir gruptan etkilendigini soyledi...kimse ama ne kadar cok etkilnen var dimi yurt dısında en basit ornek silverchair nirvananin aynisi adamlar...ama sonucta muzik yapıyolar dimi...merak etmeyin abicim turkiyedeki herkes muzik nedir bilmiyo...bırakın bu ozgun olma islerini hırsızlık islerini yagmurlar parcası ne eskiye dayandigini kim biliyo en az 7 yıılık bir parcadır o...ama nedense herkes sadece konusuyo...bizi elestirin ama boyle hırsızlık yada benzetmelerle degil.herkese eywallah...

eywallah erencimm...grup dayanismasi iste boyle bisi gencler...:)
eren artık gelde studyo ve konser olaylarına girelim dimi...insallah öss hazirlik iyi gidiyodur dost optum...saygilar...

İdea'yı dinledim şarkılar iyi ama vokal duman vokali gibi...Bu arada bir şarkınız pearl jamin garden şarkısının aynısı nerdeyse altyapısı ...neyse başarılar

Alc43Vol demiş ki:
Haklisin etkilenmekten cok kapiliyoruz gibi calisiyoruz iste gerci bunu gitaristimize soyliceksin ve onun sana verecegi cevap "yok abi ayni degil bak ben burda minor bastim onlar major basmis" olacak o yuzden sorma hic:)
alpay, abi bu konu çok uzun ya öneki sayfalardan bir cevap sana :)
hadi kendine iyi bak

ulan varya ilk konserden beri vokal duman vokal duman yada sarkılar dumana benziyo ne guzel yaa...alooooo esas kaan tangoze varya dumanın vokali iste o bana ozeni onun vokali bana benziyo hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahappahpahapauaupauhuahupahaıhauhauhauphauphaphauphauahaıpahp....
saygılar...

Buğra olm seni sadece alanya plajlarında dinliolar sanıodum. Meğerse bizim buğra adam olmuşta konser fln verio koçum benim hehehehe! buğra biara görüşelim. Hadi kolay gelsin görüşürüz...

Gecen konserinize gelmistim ilk defa orda dinledim- muziginizi begendim gercekten pek hos Basarilar......... (bende demo dan edinmek istiorm bu arada :roll: )

Geri