Satılık Sx VTG Series / Fender Custom 69 Manyetik Set ve Artılar

Takasa
Açık
Fiyat
8000
Para Birimi
TL
Selamlar,

Özenle seçilerek alınmış, sonrasında üzerine modifiyeler yapılmış bir gitardır.

Modifikasyonlar;
Manyetikler Fender custom 69’ manyetik seti ile değişmiştir, alder gövde ile beklediğimden daha uyumlu oldu açıkcası, dileyene ses örneği gönderebilirim. Çıkan manyetikleri de yanında vereceğim, manyetiklerin Zuhal müzik faturası mevcut. Sıfırı 7300 ikinci eli 4500 TL civarında fiyatı var.
Köprü;
Meksika Fender Strat’tan çıkan köprü ile değiştirilmiştir, sxten çıkan köprü elimde değil maalesef. Özellikle sustain olarak gitara seviye atlattığını söyleyebilirim.
Üst eşik;
Gitara bakım yapılırken eski eşiği durup dururken kırıldığı için yenisi ile değişmiştir. O kadar fark etti ki, akort kaçırma problemi neredeyse sıfıra indiği için burguları değişmekten vazgeçtim. Elinde sx olan arkadaşlarım mutlaka üst eşiği değişsin.

Ayrı ayrı topladığımızda yazdığım fiyatın çok daha üstüne çıkmakta, ben işçilik vs saymadım bile. Gitarı İstanbul Anadolu yakasında deneyebilirsiniz. Elden teslim elbette tercihim. Kendi sx ini modifiye etmeyi düşünen arkadaşlarda sonucu görmek için gelip deneyebilir.

Mooer veya headrush prosesörler ile takas düşünebilirim.

Not: İşim gereği farklı şehirlere gidip geliyorum. Farklı şehirlerde elden teslim imkanım var.

Geri