Dragonball Evolation

Dünyayı yok etmek amacıyla gönderilmiş olan yarı maymun yarı insan Son-goku, dünyaya geldikten sonra görevini unutur. Onu yetiştiren büyük babası Gohan ölünce, onun isteğini yerine getirmek için usat Roshi'nin yanına gider.

Roshi'nin yanında eğitim alan Goku, dünyanın dört bir tarafına dağılmış olan 7 dragon topunu, kötü amaçları için kullanacak olan Lord Piccolo'dan daha önce bulmak zorundadır.

Ülkemizde de yayınlanıp büyük ilgi görmüş Goku'nun maceralarının beyazperde uyarlaması 2009 yılında sinemalarda olacak.

Trailer: http://www.traileraddict.com/trailer/dragonball/trailer

Oyuncular:

Justin Chatwin (Goku) , Emmy Rossum (Bulma) , James Marsters (Lord Piccolo) , Jamie Chung (Chi Chi) , Yun-Fat Chow (Usta Roshi) , Joon Park (Yamcha) , Randall Duk Kim (Büyükbaba Gohan)
.......

Alıntıdır...

Öncedende haberim vardı movie olacağının hatırlatma oldu benim için severek animelerini severek izleyip mangalarınıda kendimce okuyabildiğim yani kısaca sevdiğim bir anime filminede gideceğim sanırım... :)

goku.jpg

Çocukluk dönemimin en güzel çizgi filmlerinden.Hikayesi sürükleyiciydi ayrıca baya komedi sahne barındırıyordu.Şu fragmanı izledim de diyorum keşke çizgi film olsaydı :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynen ya. Başta Goku'yu Amerikalı birine oynatmaları hata. Kötü bir çizgi roman, çizgi film çevirisi olacağı kesin.

rostocker demiş ki:
goku.jpg

Çocukluk dönemimin en güzel çizgi filmlerinden.Hikayesi sürükleyiciydi ayrıca baya komedi sahne barındırıyordu.Şu fragmanı izledim de diyorum keşke çizgi film olsaydı :D

Evet ya.Atv veriyordu çizgi filmini.Anime olarak sevdiğim ender yapımlardan biriydi.Çok muzur-erotik esprilerde vardı. Final bölümünde karakterlerden biri 'Kadın kilodu istiyorum' diye bağırıp gücü bu yönde kullanmıştı. :D

illnino demiş ki:
Domuzcuk manyaktı ya! Sağdaki kız duş yaparken dışardan seyrediyordu :)
Sapıkça sahneler çoktu ayrıca espriler ve komedi sahneler de boldu.Kaplumbağa efendisi mi neydi resimde ortadaki kadın delisi dede,evdeki hizmetçi kıza sarkıntılık yapıyordu.Biri de kadın iç çamaşırını kafasına takıp öyle geziyordu :D domuzdu galiba.
Özledim lan :D

Evet domuzdu. :D Hatta bi bölümde Picallo ejder toplarını toplamış, ortaya çıkan ejderha'dan kötü bi dilek dilemek üzereyken domuz ortaya çıkıp, kadın çamaşırı istiyorum demişti. O bölüm süperdi. :D

panik çok sağol dostum işime yarayacaktır. ne çok bölüm verilmiş yalnız

Rica ederim. İşine yaradıysa ne mutlu sana. ;) Bayağı bi serisi varmış. Türkiye'de yayınlanan ilk serisi. Zaten ondan sonrada diğer serileri yayınlanmadı.

Kabahame dalgası...:D Serinin ilk 150 bölümünü sevenlerine şiddetle öneririm.Olmazsa mangalarına mangatraders.com'dan ulaşabilirsiniz.

Fragmanı keşke izlememiş olsaydım,heyecanla beklediğim bir filmdi.Artık içimde hiç bir heyecan kalmadı

PS2'de bir ara deli gibi oynardım, Dragon Ball Z Budokai 3'ü. Arda gelen kombolar vs... en sonunda gücünü topluyordu adam, tabii gamepad'den ekrandan görünen tuşlara basıyordun deli gibi... ve o an "Kame hame Ha!" şeklinde ufak bir çığlık, Songoku'nun elinden çıkan büyük ışın topu. O ışın topunu yaptığınızda Dünya ortadan ikiye ayrılıyodu. :D O derece güçlü bi hareketti. :D

Geri