Cats In Practice

şarkıyı şimdi indirdim, güzel olmuş cidden ama ben Inferno dan kokular aldım, yanlışım mı var acaba :!:

ellerineze, sesiznize, yüreğinize sağlık...

merhaba,

sitemizde de belirttiğimiz üzere, Bir Zamanlar'da Inferno'nun parça yapısı ve davul düzeni kullanıldı büyük ölçüde.

açıkçası, yeni projemize, bilindik, bize ait olan ama yeni bir şeylerle başlamak istedik...

24.08 tarihinde, Bir Zamanlar adlı parçanın vokal kaydını en sonunda gerçek bir stüdyoda yapabildik :) Bize stüdyosunu açan çok sevgili Vecdi Yücalan'a (Sound Music Center) da sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz buradan...Buraya tıklayarak indirebilir veya www.catsinpractice.net adresinden online dinleyebilirsiniz.
Yorumlarınızı bekliyoruz...

yorumlar için teşekkür ederiz arkadaşlar.Bizim de içimize sindi parça. Ayrıca Vecdi Yücalan'a çok teşekkür ediyoruz bu kayıt için. Yorumları bekliyoruz...

Vecdi Yücalan baba adamdır ya, ne günlerim oldu Vecdi abiyle ne günlerimiz olmuştu. Bu arada Cats in Practice benim amatörler arasında beğeniyle takip ettiğim ender gruplardan, başarılar arkadaşlar...

Bu arada vokalleri yeniden kaydetmeniz parçanın tüm albenisini ortaya çıkarmış. süper olmuş...

Bir zamanlar adlı parçada Cats İn Practice'le beraber çok zevkli ve güzel bir çalışma gerçekleştirdik.Benimde içime sinen bir çalişma oldu.Bu beraber ilk çalışmamızdı,bundan sonraki çalışmalarımızda daha da güzel şeylerin ortaya çıkacağına eminim.Herkese teşekkürler.

umarız çok daha güzel şeyler yapacağız hep birlikte... bu arada mahir de bizi neredeyse ilk günden beri destekler sağolsun, USOT'ta beraber çalışmıştık ve o şartlar altında yapılabilenin en iyisini yapmıştı... her zamanki gibi...

şu anda tek sorunum 10 gündür süren ateş ve yediğim iğnenin etkisiyle sahnede ter döken vecdi abimi izleyemiyor olmak... her ne kadar objektif'in her zaman ki güzel performansını ortaya koyduğuna emin de olsam, orada olmak isterdim...

başarılar vecdi abi, başarılar objektif...

beraber çalışmak çok zevkli olmuştu tabi, bunu tekrarlamak gerek ama ben bir kaç özel projeye dahil oldum resmiyete dökülünce ilk rahatsız edeceğim gruplardan biride Cats in Practice! başarılar dilememe gerek varmı, yeterince başarılısınız zaten...

Adı geçen toplama albümde Cats in Practice ile ilgili olan dökümanları mbk dan aldım. Sizler için sunuyorum.

cd ön kapağı
okapak8bh.jpg

cd arka kapak
akapak8qz.jpg

Cats in Practice bilgilerinin bulunduğu iç sayfa
icsayfa9sq.jpg

cd nin afişi
afis4ph.jpg

Her cd de verilen karışık posterlerden Cats in Practice grubunun ki
poster9xk.jpg

kendilerini yakından tanımasam dahi, sonuçta aynı projenin içinde bulunduğumuz bir grup. aynı projedeysek, aynı "kıçı kırık"lığı paylaşırız ve gurur duyarız.
sahnede terleyen herkes aynıdır.
DOGUHAN arkadaşımızın da, o gruba yakınlığından böyle dediğini umuyorum ve tahmin ediyorum. yani şaka yollu olduğuna inanıyorum.
herkes çalışıyor ve uğraşıyor, herkesin emeği eş bizim için...
sahneye çıkan herkes kardeşimiz...
herkesin patileri var...

özel mesajla gelen benzer bir kaç soruya yanıt vereyim buradan, açıklayıcı bilgi olsun, merak edenler coşku dolsun:

1) Bir Zamanlar politik bir mesaj mı içeriyor?

Hayır. Tüm insanlığa bir mesaj. Sadece politik değil. Sadece devletlere veya yönetimlere yıkılamayacak kadar büyük. Ayrıca mesajı biz değil, doğa veriyor, yalnız ve ölen bir ağacın ağzından... Mesaj şu; bana gel, beni sev, seni besleyeyim; beni kes, beni öldür, ölümünü seyredeyim... Tercih insanlığın... Bu doğanın bize hep verdiği bir mesaj...

2) Parçalarınızı hangi stüdyoda ve hangi ekipmanla kaydediyorsunuz?

Tüm parçalarımız ev kaydı. Sadece Bir Zamanlar adlı parçadaki vokal kaydı Sound Music Center / Kadıköy'de, Vecdi Yücalan'ın masteringi ile yapıldı. Cats In Practice adı altıında sabir bir davulcumuz olmadığından, bundan sonra da bir süre altyapı kayıtlarımızı evde hazırlayıp, vokal kayıtlarını Sound Music Center'da yapmayı planlıyoruz.

3) Yeni bir cover project ve bar programı var mı?

Kesinlikle hayır. Cats In Practice bundan sonra sadece kendi parçalarını ve düzenlemelerini çalacak.

-----

Sorularınızı yine buradan iletebilirsiniz...

Sevgi, Saygı ve Patiler...

Geri