2023'de ne almayı hayal ediyorsunuz?

Hayret, bu başlık bu saate kadar nasıl açılmamış.
Elbette hayal etmekten bahsediyoruz. Ama ben gerçekçi hayal edeceğim.

Boss IR-200: Analog ekipmanı direk sisteme girmek ve kayıt için ideal bir cihaza benziyor. Ama sanki GE300 Lite halen daha cazip:)

Schecter Nick Johnston Strat: Henüz denemedim, ama yeşil renkli olan kağıt üzerinde çok güzel duruyor.

Victory pedalları: Yeni çıktılar. Sheriff de, Duchess da güzel.

Hayret, bu başlık bu saate kadar nasıl açılmamış.
Elbette hayal etmekten bahsediyoruz. Ama ben gerçekçi hayal edeceğim.

Boss IR-200: Analog ekipmanı direk sisteme girmek ve kayıt için ideal bir cihaza benziyor. Ama sanki GE300 Lite halen daha cazip:)

Schecter Nick Johnston Strat: Henüz denemedim, ama yeşil renkli olan kağıt üzerinde çok güzel duruyor.

Victory pedalları: Yeni çıktılar. Sheriff de, Duchess da güzel.
Sheriff in tonlarını ben de çok sevdim ama favorim Kraken 🤘

Geçtiğimiz Eylül ayında ,; TR distribütörünün dinleme odasında PMC'nin yeni çıkardığı monitör serisinden 6-2 modelini dinleyip adeta hasta olmuştum.

PMC 6-2 modelini almaya ekonomik gücüm yetmeyecektir ( çünkü şu anda kullandığım PMC Twenty 5,22'yi satmayıp elimde tutmak istiyorum ) , ama kurlar 2023 yılında çatlayıp patlamazsa ve kısmette varsa PMC 6 almayı canı gönülden istiyorum. Adamlar bu yeni seriyi müthiş yapmış.

https://pmc-speakers.com/studio/pmc-6

Hotone Freeze B almayı düşünüyorum.Kusursuz bir Friedman BE100 Klonu diyorlar.Yanına da 1x12 güzel bir kabin.Markasını bilmiyorum kabinlerden anlamıyorum ama yaza doğru bi başlık açarım size :D

Honda Gold Wing DCT Tour.

Önce Honda Türkiye'den çekildi. Sonra pandemi çıktı. Şimdide ülke ekonomisi yüzünden bayiler getirmiyor. Ancak extreme lüks otogalerileri getiririm diyor ama hayvan gibi şiiiy yapıyorlar.

2023-Honda-Gold-Wing.jpg

üniversite sınavında iyi bir sonuç
Allah kolaylık ve sabır versin. Her şey gönlüne göre olsun genç arkadaşım.

Lakin tamda seçim senesinde olacak yks sınavı. 2022 yks yeğenim girdi. Onun şansına barajı kaldırdılar. Bu yüzden de katılımcı sayısı 1.500.000 den 2.400.000 çıktı. Sorularda orta karar olunca sayısalcı gitti sözel çözdü sözelci gitti sayısal soruda çözdü. Buda sıralamalara yansıdı doğal olarak.

Yeğenimin yks neti ile 2021'de EA 2.100 sıralama yapılırken yeğenim bu saçmalıktan dolayı 2.659 sıralama yapabildi. Zor bela İstanbul İ.Ü Hukuk girebildi de teselli oldu.

Şimdi bu adamlar seçim için her yol mubah diyerek umarım yine bir çılgınlık yapmazlar. Allah kolaylık versin.

bende çok yükseliyorum bu gitara . acaba sapı nasıl ?
Bende Schecter Traditional custom rosewood hss var. Trad. std'i satip bunu aldım. Nick johnston'daki gibi ash govdeli. Sapi da aynı olculerdedir diye tahmin ediyorum. Gercekten çok rahat ve keyifli bir sapi var. 12 inch radius, ince ama çok ince olmayan bir sap ve gayet kaliteli donanıma sahip. Epey keyifli bir strat ve kullanıcısını mutlu etmemesi zor. Gerci benimki Kore üretim, yenileri sanırım Endonezya ama ne kadar fark olur bilemiyorum. Sap ve govde ağaçları gayet kaliteli seçilmiş.

Bende Schecter Traditional custom rosewood hss var. Trad. std'i satip bunu aldım. Nick johnston'daki gibi ash govdeli. Sapi da aynı olculerdedir diye tahmin ediyorum. Gercekten çok rahat ve keyifli bir sapi var. 12 inch radius, ince ama çok ince olmayan bir sap ve gayet kaliteli donanıma sahip. Epey keyifli bir strat ve kullanıcısını mutlu etmemesi zor. Gerci benimki Kore üretim, yenileri sanırım Endonezya ama ne kadar fark olur bilemiyorum. Sap ve govde ağaçları gayet kaliteli seçilmiş.
Bu detay iyi oldu gerçekten. Kore varken almak lazımmış bir tane:(
Bir de, traditional custom serisinde köprüde humbucker var. Bunu da bilmiyordum. Fakat piyasada yoklar...
Belki ikinci el düşer; ama Endonezyalar da çok kaliteli olabiliyor artık. Yalnız yılbaşı sonrası gelecek partide fiyatlar kol gibi olur mu diye de endişe etmiyor değilim.
Tremolo nasıl peki?

LS Elite da çok tatli alet
tatlı ne kelime.... offf

Geri