2023'de ne almayı hayal ediyorsunuz?

ben aldım mesela... M2 14 inch
bende m2 max ile m1 max arasında kaldım fakat 16 inch altı beni kesmiyor. Fiyat farkıda arasında dağlar gibi. İzlediğim videolardan da m1 ve m2 arasında kağıt üstündeki kadar gerçekte çok fark olmadığını gördüm ve geçen hafta m1 max 16inch aldım. Tabi seçenek olarak neredeyse aynı fiyata 14 inch m2 max vardı ama 14inch'te maalesef çalışamıyorum.

Covid sırasında birikmiş ekipman sattım bolca:

- Wampler Tumnus Deluxe pedal
- Kingtone The Soloist pedal
- Eventide H9 Max
- Bogner Wessex pedal
- Marshall JVMC212 boş kabin
- 2 x Marshall G12 Vintage hoparlor
- 1993 Ibanez S540BM guitar

Yeni gelenler:

- Ibanez Pia Onyx Black
- Wampler Triumph pedal

Listede:

- HSS bir super strat (Suhr, USA Charvel, Fender Ultra)
- Marshall 2525 combo satıp head almak

Son düzenleme:
nasıl bir kahler köprü arıyorsunuz elimde var.
Hocam hiç bilmiyorum o kadarını söyliyeyim.Bir tane gibson flying v geçti elime bayağı hırpalanmış.Köprüsünü kahler yapmayı düşünüyorum ama kahler konusunda bir fikrim yok internete kahler yazınca çıkan titanyumlu falan bir şeyler var onlar da çok pahalı.Akort kaçırmayan sağlam bir şey olsun istiyorum ama yaz tatilinden sonra alabilirim en erken.

Hocam hiç bilmiyorum o kadarını söyliyeyim.Bir tane gibson flying v geçti elime bayağı hırpalanmış.Köprüsünü kahler yapmayı düşünüyorum ama kahler konusunda bir fikrim yok internete kahler yazınca çıkan titanyumlu falan bir şeyler var onlar da çok pahalı.Akort kaçırmayan sağlam bir şey olsun istiyorum ama yaz tatilinden sonra alabilirim en erken.
bu var,

Geri