Neverland(dreamtone)

Demomuz Unforeseen Reflections'ın konserler için ayırdığımız kontenjanını isteyenler için yeniden sunuyoruz. Demomuzu edinmek isteyenler [email protected] adresine e-posta yollayabilirler. Bu arada yeni albümümüz Sojourn'un sample ları web sayfamızın download kısmına eklendi. Son olarak grupla ilgili herşeyi web sayfamızda bulunan forumumuza kayıt olup tartışabilirsiniz. www.dreamtone.net/forum
Görüşlerinizi bekliyoruz :)

Garage konserine gelemedim ne yazık ki, Dreamtone'un süper performansına hasret kaldım:) Kolay gelsin arkadaşlar, gözler yolda Sojourn'u beklemekteyim...

Dreamtone'un demosu güzel bence ama malesef şarkıların hiçbirinde Pandemomium'daki tat yok.
Oganalp'i COTB'dan bildiğim için, Zıd'da Tolga da iyi şeyler söylediği için çıkar çıkmaz almıştım demoyu ama birkaç kez dinledikten sonra koydum kenara. Ama kesinlikle kötü demem. Hatta güzel ama işte... :roll: Pandemomium'u defalarca dinlesem de sıkılmıyorum ama Unforeseen Reflections için zaman zaman dinleyeceğim güzel bir albüm (demo değil!!) diyebilirim.

Dreamtone bu sene 19-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Rockistanbul Festivalinde sahne alacak. 9 Haziranda hangi gün saat kaçta sahne alacağımız belli olacak. Herşey kesinleşince buraya bütün detayları yazacağız. Şimdiden İstanbulda görüşmek üzere :)

KLAVYECİ ARANIYOR

Ankaralı Power-Progresif metal grubumuz Dreamtone'a; Ankara'da ikâmet eden, vakit problemi olmayan, ciddi çalışabilecek, enstrümanına hakim ve çalışabilecek ekipmana sahip, grup çalışması yapabilecek yetide klavyeci aranıyor.

NOT: Sahne ve kayıt tecrübesine sahip olmak pozitif bir faktördür.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

www.dreamtone.net
[email protected]

Bu aralar Sojourn ile uğraşıyoruz daha çok. Yakında promosyonu başlayacağı için yapılması gereken bir çok şey var. Konserler ve klavyeci konusuna gelince, şu ana kadar konserlerimize klavyesiz çıktık. Gruba bir klavyeci katıldığı zaman Unforeseen Reflections ve Sojourn'daki bütün parçaları çalabilir hale geleceğiz. Sonuçta klavyenin eksikliğinin hissedileceği parçaları çalmanın pek bir anlamı yok sahnede :) En yakın tarihli konserimiz Rockistanbul Festivali. Kesinleşen başka konserler olursa da buradan haber vereceğiz. İlgin için çok teşekkürler. Gelebilirsen İstanbulda görüşürüz :)

Sizlerle aynı sahneyi paylaşmıştık , cana yakın insanlar ve başarılı bir grup ülkemiz bu tarz müzik konusunda pek bir fakir , bu nedenle büyük ihtiyaç var.Halk artık yeni türlere gözünü gönlünü açsın...
Kojaman başarılar dreamtone...

Garage'da çektiğim fotoğrafları Web inizde kullanmışsınız.
Sevindim beğendiğinize . Teşekkür ediyorum .
İstanbul'da başarılar diliyorum . Olacağınızdan eminim de , yinede .
Gelebilmeyi çok isterdim : (

Geri