Kampüsistan

ya dün bizimkilerinin yanında oturayım dedim onlarda onu izliyorlardı çocuk evde mektup okurken hatunu terk edip gitmiş fonda çok güzel bi şarkı çaldı bilen varmı o parçayı

DARK-LORD demiş ki:
ya dün bizimkilerinin yanında oturayım dedim onlarda onu izliyorlardı çocuk evde mektup okurken hatunu terk edip gitmiş fonda çok güzel bi şarkı çaldı bilen varmı o parçayı

sing for absolution çaldılar son bölümde.odamdaydım duyar duymaz fırladım dışarı

bu dizinin gerçekten üniversiteli gençleri anlatan bir dizi olduğuna inanmıyorum.saçma sapan bir şey işte...bir grup özel üniversitede okuyan,lüks evlerde oturan,sevgililerinden başka dertleri olmayan öğrenci görünümlü garip şeyler onlar...
biz de üniversitede okuyoruz,ne benim ne de birçok arkadaşımın öyle bir hayatı var...bu kadar da yapmacık olunmaz...

dizi belki güzel ama tek kötü yönü yeşimin tam bir besleme olması .Yani insan tuğçe kazaz gibi birini bırakıp yağlı saçlı biriyle çıkmasını saçma buluo.görüntü meselesi yani o yüsden ben biras soudum.yeşimi hiç sevmiorum.arzudan yanayım.o kıs sonradan geldi yani onları ayırmakta çok haklı.

teoride harika bir fikir:üniversite öğrenci hayatı..ama uygulama 0...bunu yazanlar muhtemelen özel üniversitelerde bolluk içinde yaşamış elemanlar diye tahmin ediyorum...çok eskiden TRT de "gençler" diye bi dizi vardı..şimdinin ünlü bi çok sanatçısının ilk dizisiydi...ne güzeldi..izlerken bende üniversiteye gidince böyle olucam filan derdim...

Jozan demiş ki:
dizi belki güzel ama tek kötü yönü yeşimin tam bir besleme olması .Yani insan tuğçe kazaz gibi birini bırakıp yağlı saçlı biriyle çıkmasını saçma buluo.görüntü meselesi yani o yüsden ben biras soudum.yeşimi hiç sevmiorum.arzudan yanayım.o kıs sonradan geldi yani onları ayırmakta çok haklı.
yesime oluuuuuum
tolgaya da oluuuum(o da yesim gibi uyuzla cıktıgı için)

sonunda

sonunda kamppsistan geri döndü. bem herkesin tam tersine seviyorum diziyi. tabii bazı imkansız şeylere konu edimişler ama Türkiye'deki hangi dizide saçmalık yokki. ama ben de avrupa yakasından vazgeçmem. o adamı karamsarlıtan alıp neşeye götürüyor. tam bu kadar yeter!!! kampusistan'ın bakalım yeni bölümlerinde neler olacak

Valla bizim arkdaşlar ögrenci evinde kalıyo evde oturabilecegin iki yer var birisi klozet ikincisi yer yatagı gerisi yalan...
Yemek desen her akşam makarna sensun...

son bolume baktım hiçbiri alttan ders bırakmadı hepsi tatile gidiyo bu kadar da olmazki ozendirirler adamı boole olursa ben dusunuyom bunlar parasız pulsuz napcaklar tatillerde diye heralde yapımcı sirket karsılar

Geri