Kampüsistan

Kampusistan hmm, Kam-pu-sis-tan. Yok be!
Bos bir program, izlemeye tahammul edemiyorum, orada olanlar bitenler nedense ilgimi cekmiyor. Biraz bakiyim desem bile sonra bayiyorum. Izlenmeye degmez.

Aslında Dizi okadar da.. fantastık degıl etrafıma bakınca.. 8O Burda ogrencılerın tek dertlerı İlişkilerı..Özel Üni olmasının da etkisiyle milletde para bok.. herkesın aylık harcaması rahat 500-600(milyarı bulan insan da çok)..Yani O kadarda saçma gelmio bana.. ama ilişkiler ve oyunculuk ..çok kötü.. bi kaç kere izledım ama... Baydı...
Ev isine gelince kızlı erkekli çok kalan arkadasım var ama cogu aileden gizli.. ben şahsen 2 sapla kalıyorum evde.. Lüks işine gelince evde Herseyımız var.. BI tek Klıma yok!! bilgsyrlar.. muzık setlerı. Tv Genel ev esyalrı.. aslında.. böle Lüks Ogrncı evlerı Çok..OLMAZ bole EV diyenlere..!

Bu arada Kıbrısta okuyorum.. TR olmamasının da Etkisi var.. tabi :twisted:

bence dizi çok güzel yani kız erkek ilişkileri tamam çok inişli çıkışlı ama hiç bi şey dümdüz ya da olaysız değildir. :kaydim
lüks yaşam konusuna gelince de bilimem farkındamısınız ama yüzde doksanının durumu maşallah çok iyi :icelim
yaşam tarzlarının böyle olmasıda çok normal :elsallaa

ya adamlar üniversitede okuyolar ama hayatlarının yüzde doksanını kim kimi sevio kim hangi evde kalıo oluşturuyor. resmen boş.insanlar da üniveriste yaşamını böle rahat zannedicek böle görünce.bu arada müzikler gerçekten hoş ama tam anlamıyla ses var görüntü yok. :)

Evet TR sartlarında bazen Traji komik geliyo Olaylar... ama Olanlara tanıgım.. aşırı Fantazı gelıyo bazı bölümlerı.. İzlemıyomm

efsome demiş ki:
hayatımda gördüğüm en saçma sapan dizilerden biri hele o tuğçe kazazın oyunculuğu yokmu beni benden alıyor yani .deli saçması bişey işte

Ama dikkat edersen dizinin hareket noktası Tuğçe Kazaz. Bence diziyi sürdüren, diziye hareket getiren karakter Arzu. Çok iyi iş çıkarıyor, dizinin izlenmesini sağlıyor.

Geri