Kampüsistan

katılıyorum gereksız ve gunumuz genclığının belkı 10 da 1 ını ancak yansıtabılen bır dızıydı sevmemıstım hos tv bnm ıcın aptal kutusu pek bı tepkılıyım ona anlamıyorum neden ama duydukca ınsanlardan bakıyorum sonra ınsanların ne kadarda bos olduklarını anlıyorum------------------------------------------------------------yıne bunalımın esığındeyım herhalde ne dıyorum ya

türkiyede çekilip reyting toplayacak ve türkiyedeki gerçekleri yansıtacalk bir dizi asla yapılmaz çünkü böyle bir şey olamaz kim eziyet çeken üç beş genci saatlerce izler bir atraksiyon yok ki gerçeklerde en azından benim gerçeklerimde

Iyiki kaldirildi, böyle gercekle hic bi alakasi olmayan programlar zaten televizyonlarimizdan fiskiriyor su günlerde, bari bu sacmalik eksik olsun!Insallah geri kalanlarinda hakkindan gelinir!Hepsinin köküne kibtit suyu!

ben o diziyi yazani tebrik ediyorum. Kesin kafası hala liseli düzeyindedir. böyle bir üniversite hayatını ancak onlar hayal kurar.
SAçmaaa! (not: her liseli üstüne alınmasın)

fan_amylee demiş ki:
türkiyede çekilip reyting toplayacak ve türkiyedeki gerçekleri yansıtacalk bir dizi asla yapılmaz çünkü böyle bir şey olamaz kim eziyet çeken üç beş genci saatlerce izler bir atraksiyon yok ki gerçeklerde en azından benim gerçeklerimde

aynen katılıyorum benim de anlatmak istedigim iste buydu :)

bu dizi devam etmiyo dimi yaw...bayadır göremiyorum zaten pek tv de izlemiyorm
eed ya kaldırılıdı ??? :) sayfanın başını şimdi gördüm :)
ve ii kide kaldırılımış çok gereksiz bi diziydi...harbiden gereksiz-saçmaydı

soulatabyss demiş ki:
çok yapmacık bir dizi gördüğüm kadarıyla. maaşallah öğrenci evinde her şey var. hiç o kadar lüks öğrenci evi görmedim. ayrıca kızlı erkekli kalıyorlar o da olayın başka bir gerçeküstü boyutu...
gereksiz bir dizi,Türkiye'de yapılan diğer gençlik dizileri gibi...ayrıca bu konuyu lise dizileri başlığında da tartışabilirdin bence...

Aaaaa niye öyle diyosun mesela ben çok seviyoruuumm... :p Pöehh berbat :!: :evil:

gereksiz bir filmdi.Zaten mustafa altıoklar daha iyisini yapamazdı.Acaba hangi ünv.öğrencisini evinde her tür beyaz eşya ve araba var?bari azıcık gerçekçi olsaydı.ama bu tip yapımar tutmuyor artık.bakınız çınaraltı....

Hafta içi hergün yayınlanmaya başlamıştı ama yayından kaldırıldı. Belki de sadece belli bir kesime hitap etmesi ratıng kurbanı yaptı bu diziyi.

çok güzel diziydi yaw artık tekrarıda verilmiyor.

tolganın yeşim gibi bir uyuza aşık olmasını bir türlü anlamdım :LOL: gönül bu işte :kicsalla

ılgının gitmesine üzülmüştüm ben o kızı seviyordum ya ;)

ama hatırladığım kadarıy belli bir sonla bitmedii

Geri