Kampüsistan

yalan bi dizi takip etmemekle birlikte rastgele açtığımda bu devirde öğreci olmak zor geçim derdi gibi şeyler den bahsediyorlardı ama şaşılacak bi şekilde 0 döşenmiş süper lüks bir evde kalıyorlar
onun dışında gerçek dışı hepsi güze kızlar yakışıklı erkekler ne bileyim kıyafetler falan çok renkli böyle bi ortam var mı? sonra bunlar o ünv nin tikky leri mi bir de tantı aşkına hiç bir ünv öğrencisi izliyor mu o diziyi

tugce kazas'i bende hic begenmyiorum, o kadin bana cok itici geliyor ve cok cirkinnnnnnnn!
ama diziyi begeniyle izliyorum. turkiyede olmasada burda boyle universite ortami:)

bi kaç bölümünü izledim komil ama gerçekçi değil bizim evde hiç böyle şeyler olmaz olsada ayda yılda bikre ama maşallah bunda sürekli ve ev öğrenci evi değil maşallah malikane be herşeyin en iyisi var kardeşim öğrenci evi dediğin bula bilirsen 1-2 kanepe oda eski püskü bişey vede bol bol minderden oluşur

bence eğlendiren,güzel bi dizi.müzikler de insanı şaşırtıyor(pink floyd fln çalıyo.) bide çok başarılı engin hepileri kişisi de var oyuncu kadrosunda...sözün kısası,severek izliyoruz...

soulatabyss demiş ki:
çok yapmacık bir dizi gördüğüm kadarıyla. maaşallah öğrenci evinde her şey var. hiç o kadar lüks öğrenci evi görmedim. ayrıca kızlı erkekli kalıyorlar o da olayın başka bir gerçeküstü boyutu...
gereksiz bir dizi,Türkiye'de yapılan diğer gençlik dizileri gibi...ayrıca bu konuyu lise dizileri başlığında da tartışabilirdin bence...

+1 ama eklemek istediklerim var.. çok iyi oyuncular o dizide yazık oluyor onlara... (eNgin Hepileri, İstemihan Tuna VS) Ekmek parası bi yerde... ama biraz daha gerçekçi olunabilinir... ben izliyordum, sonradan daralmalar geldi... bi de ekin mağden var, yazık adamda hiç yetenek göremiyorum ama nedense çok seviyorum...garip bi ironi...

Zap yaparken bile tahammül edemediğim dizi... Nerde var böyle üniversite biri bana söylesin 2 üniversite gördüm; hatta Kampüsistan'ın seti olan Maramara Üni Haydarpaşa Kampüsü'nde de okudum;ama herhalde benim olmadığım günler ortaya çıkıyordu Kampüsistan tipleri. Bu hikayeler kimin hayali anlamıyorum, o diziye göre üniversire gençliğinin, bir halttan haberi yok, rahatı yerinde, kafasındaki tek düşünce yatağakimle gireceği....Hadi len! Yok öyle bir gençlik yok öyle bir dünya...!

ordaki gay in sevgilisine hastayım.dizi fena değil tabi daha iyisi yapılabilir.asi rocker kızda karizma.
trt1 de deki bir dizide rikkat adlı bir kadın vardı ona benziyo gayin karısı kızı olabilir belki kısacası beğeniyorum.

bu ne ya.Böyle diziler izlemeyin arkadaşlar.Ben hiiç böyle üniversite görmedim.Gördüm diyen de yalan söylüyodur.Hepsi hayal ürünü .Ondan da ötesi,amerikanın şu özendiren vampirli mampirli di<ilerinden bir buket
olması.
Bir kaç kere izledikten sonra izlemedim.Bundan sonra da izlemem.
Neymiş efendim :Kampüsistan
huhahaha I HATE THEM

Geri