Ünlü gitaristlerin gitar fotoları

Başlığı açarkenki amacım , Jİmi hendrix in , Clapton un gitarı gibi , efsaneleşmiş gitarları burda paylaşmaktı,her beğendiğimiz gitaristir gitarını paylaşmak değil =) ama başlık bambaşka bir hal aldı.geri dönüşüde olmaz artık,bende Zakk Wylde ın ünlü les paullerinden bazıları ile olan bi resim ekleyeyim ,

Dikkat etmemişim dostum kusura bakma ama Kirk Hammett'ı gördükten sonra en azından bu gitaristlerin de burda yer alabileceğini düşündüm.İstersen silebilirim mesajları veya başka bir başlık altında toplayabiliriz,farketmez..

Yok dostum benim kimseye laf söylediğim yok.yanlış anladın sanırım , ben komple 6 sayfa olarak ele aldım başlığı.

Hem böylede güzel oldu.ben herhangi bir kötü yanını görmüyorum,değişik gitarlar görüyoruz ;)

Birkaç gitaristle daha devam edelim o zaman :)

syuesp.jpg

Animetal ve Galneryus gitaristi Syu ve ESP gitarı.

ohta1.jpg
ohta2.jpg

katsu-ohta.jpg

Ark Storm grubunun gitaristi Katsu Ohta ve Fender Stratocaster gitarı.

dushan1.jpg

Magic Kingdom ve Iron Mask gitaristi Dushan Petrossi ve ESP gitarı.

ia.jpg

Steve Vai,Ron Thal gibi isimlerle çalışmış Freak Kitchen gitaristi Mattias IA Eklundh ve Caparison Apple Horn Signature gitarı.

Yeri gelmişken söyleyelim,Mathias'ın gitarı 28 perdedir.Bu arada Johan,Japonya piyasasını bayağı sıkı takip ediyorsun sanırım,ben Loudness ve Xjapan dışında Japon grup bilmem.:)

oziwan demiş ki:
Yeri gelmişken söyleyelim,Mathias'ın gitarı 28 perdedir.Bu arada Johan,Japonya piyasasını bayağı sıkı takip ediyorsun sanırım,ben Loudness ve Xjapan dışında Japon grup bilmem.:)

Japonya piyasasını takip etmek gerek her zaman,gerçekten olağanüstü işler yapıyorlar..Bu arada Mattias'ın gitarı 28 değil 27 perde. ;)

JohannMalmsteen demiş ki:
oziwan demiş ki:

Japonya piyasasını takip etmek gerek her zaman,gerçekten olağanüstü işler yapıyorlar..Bu arada Mattias'ın gitarı 28 değil 27 perde. ;)

Çok haklısın,ben mesela japon manga filmlerindeki müzikleri çok severim.Van Halen ve Yngwievari çok fazla gurup çıkıyor Japonlardan.

Ha 28 ha 27,sonuçta uçuk.:D Ben de 32 perdelik gitar yaptıracağım,Matiasın gitarına ek olarak 4 adet bas perde olacak.:D

Alexi demişken Roope Latvala'yı koymamak olmaz ;)

esp_roope_latvala.jpg

roopeesp2.jpg

cobboa0023uv.jpg

roope_latvala.jpg

Children Of Bodom gitaristi Roope Latvala ve ESP Gold Signature gitarı.

signature4.jpg
img10291555627.jpeg

kiko_loureiro.jpg

Angra gitaristi Kiko Loureiro ve ESP Signature gitarı.

rustycooley_ad.jpg

832944134_64d5de9eb5.jpg

200803_cooley_2.jpg

rustycooley.jpg

Rusty Cooley ve Dean RC7G Signature gitarı.

biraz dean dimebag taklidi ama aynısını yapmak olmaz sahtekarlıga girer :LOL: ne yapalım ne edelim demişler sonunda bir kanadı kısa yapalım demişler. :LOL:

JohannMalmsteen demiş ki:
Alexi demişken Roope Latvala'yı koymamak olmaz ;)
Angra gitaristi Kiko Loureiro ve ESP Signature gitarı.

rustycooley_ad.jpg

832944134_64d5de9eb5.jpg

200803_cooley_2.jpg

rustycooley.jpg

Rusty Cooley ve Dean RC7G Signature gitarı.

Bu gitarist e acayip kıl oluyorum sanki ondan daha iyi çalan daha iyi bir gitarist yokmuş gibi davranıyor hayret bişey...İlk önce insan olmalı

Geri