Ünlü gitaristlerin gitar fotoları

oradan alacağı ses piyezo için çok farklı olur. başka forumlardada insanlara çok farklı gelmiş. kimse nasıl olacağı tahmin edemiyor. ama bu gitarı blotted science ta kullandı. farkında değiliz belki ama şarkıları dinlerken bu piyezoyuda duyuyoruz belki.

Luca_Turilli-1476_d702.jpg

copiedeguit18gdtl4.jpg

luca%20turilli.jpg

Rhapsody gitaristi Luca Turilli, el yapımı özel LT gitarı ve Ibanez gitarı.

dire_straits.jpg

61-dire.jpg

2499055473_b71b98c320.jpg

Dire Straits gitaristi Mark Knopfler ve Stratocaster gitarı.

12151479.jpg

DPP_0041.jpg

skyg.gif

Scorpions,Electric Sun ve G3 '98'de de yer alan efsane gitarist Uli John Roth ve 7 telli,scalloped klavyeli kendi yapımı olan ''Sky Guitar'' ı.

Bu aralar 2 gitariste takmıs durumdayım.kotzen ve morello. Kotzen cok acaip bi adam hem virtuoz hem sarkı yazarı. Yani catchy sarkılar yazıp araya fusion solosu falan sıkıstırıyor.

comprehension demiş ki:
john roth bana barış mançoyu anımsattı

en ünlü bestesi olan 'Sails Of Charon' da da ben yıllarca Barış Manço tadı alırım.:D

Uli baba bu arada Michael Schenker'den sonra ki Scorpions gitaristidir.Kendisi benim gözümde her zaman Alamanya'nın Hendrix'idir.

birkaç foto da benden

Prince ve abidik gubidik gitarı :) Dehşet müzisyendir orası ayrı tabi...
prince.jpg

Slash ve sayısız gibsonlarından birisi
Slash.jpg

Elvis ve Gibson
elvis%20presley.jpg

Dave Mustaine ve Jackson (Esp ve sonrasında Dean'e geçti ama jackson kadar yakışmıyor bence)
DaveMustaine.jpg

Agnus Young ve Gibson Sg
imagesangus-young-218612m.jpg

Ve İlk Randy Rhoads (önceki sayfalarda Les Paul verilmiş ben de kendi custom modelini koyim dedim)
25thrr.jpg

Senelerdir hayalini kurduğum, JH-2'nin bir farklı versiyonu (JH-2 bolt-ondur fakat bu set-necktir. Ayrıca JH-2'de siyah diamond plate vardır bunda ise parlak gri diamond plate var) James'in müthiş ESP explorer'ıdır. Birgün Custom Shop için para biriktirip aynısını yaptıracağım :D

0811090432583667495_198_v1.jpg

çok ayıp !

david babanın en efsane gitarı , delisiyim ! bi pickuardım eksik onuda bulsam tamamdır ve tabi gold aksam :)

nefis Kırmızı stratı

Ve asi siyah stratı !

( Pink Floyd - David Gilmour )

Geri