strat neck manyetiği boğukluğu

merhabalar elimde tt sisters marka bir strat var bridge manyetiği aşırı tiz ve ses sanki reverb açık gibi geliyor neck manyetiği basslari fullemisim gibi geliyor mid manyetiği zaten ayrı bir dünya neck i değiştirmeyi düşünüyorum ne manyetik onerirsiniz cok ucuk fiyatlı olmayan.Sx telecaster alacaktım butterscoth blonde ama mağazada deneyince hic hoşuma gitmedi açıkçası bendeki ucuz çin malı o pahalı çin malı gibi geldi

Bence çok normal, tt sisters pek modlanacak bir gitar değil, neden satıp sx squier vb bir tık üst birşeyler bakmıyorsunuz?

İdare etsin derseniz manyetik yüksekliklerini kontrol edin. Sap ayarı ve entonasyonuna bakın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence çok normal, tt sisters pek modlanacak bir gitar değil, neden satıp sx squier vb bir tık üst birşeyler bakmıyorsunuz?

İdare etsin derseniz manyetik yüksekliklerini kontrol edin. Sap ayarı ve entonasyonuna bakın.
ya aslinda sx tele almak istiyordum ama deneyince gercekten 4 bin tl vermeye degecek bir gitar olmadigini dusundum manyetik yuksekligi olayi değil bence bu iğrenç sesin kaynağı

Geri