Siddhartha

siddharthasounda bıraktıgım son mesaj ve mp3 fasilitesi:

album mu ıstemıstınız ?? buyrunn(full album)

uzun zamandır ısteyen ınsanlara mp3 yollamaktan helak olan bendenız sonucta albumun
tamamını sıze ulastırmanın bır yolunu buldu..her zaman soylerım azmın elınden bırsey
kurtulmuyor netekım :) asagıda sıddhartha albumunu uc bolum halınde ındırebılecegınız lınkler var..
hangı lınktekı dosya da hangı sarkılar vardı su an hatırlayamıyorum kusura bakmayınız
ayrıca bu dosyaların kullanımı malesef sınırlı.. yanı 30 gun ıcınde ındırdınız ındırdınız =)
bır de bu lınklerın daimi ustte kalmasını saglıyacak bır yol bulsak nasıl olur dıye
dusunmekteyım cunku bu msjın ustune 4 msj daha yazıldıgında bu mesaj aktıf olmaktan cıkacak...

gelelım dosyaları nasıl ındırecegımıze. bu kısım cok onemlı cunku lınklere tıklar tıklamaz hemen yukleme
ıslemı baslamıyor.. rapidshare guzel bır site lakın verdıgı hızmetın ehemmıyetınden dolayı naz yapma hakkını da
kendınde goruyor :) eheheh
şimdiiii
öncelikle bılgısayarınızda winrar ya da winzip yuklu olması gerek -kı cok buyuk bır ıhtımal vardır zaten-
1.linke tıkladıktan sonra bır sayfa acılacak...acılan sayfanın altında "free" butonu goreceksenız asagılarda...:)
2.free butonuna tıkladıktan sonra baska bır sayfa acılacak ( offf seher zaten bu msn adresınde kafayı yıyoruz
bunuda mı zor bır yolla bıze ıleteceksın dedıgınızı duyar gıbıyım :) lakın cok ıstıyorsanız katlanacaksınız napıyım)
3.acılan sayfanın en altına bakın orada bır sure yazacak( muhtemelen 30 mınutes veyahut seconds blah blah ) ...sayfayı kapatmayın.. bır sure sonra sayfanın alt kısmında
bir lınk belırecek oradan ındıreceksınız...yaklasık 30 sn fılan suruyor galıba bır gunde tum dosyaları ındıremezsenız aralıklarla deneyın ..
daha ıyısını ıstıyorsanız host alın bıze ne dıyım yanı sayın dınleyıcı =)
4.dosyalar ındıkten sonra da zıp i ni acacaksınız bu kadaaar :) allah için...:)

piyrun tepe tepe kullanın...immm ıkıncı bır suprızım daha olacak kı o olursa sanırım hepımız ıcın cok cok guzel olacak
ugrasmaktayım bır ıkı gundur henuz bır sonuc alamadım ama bakalım..olacak gıbı de duruyor...bırkac gun daha sabretmem lazım sanırım...

http://rapidshare.de/files/4360384/siddhartha2.rar.html part2

http://rapidshare.de/files/4366168/siddhartha.rar.html part1

http://rapidshare.de/files/4401052/siddhartha3.rar.html part3

hala problem yasıyorsanız ve hala sıddhartha dınleyemedıysenız oeeeh dıyor su adrese basvurmanızı uzulerek ıstıyorum: [email protected]

frusciante..sen var ya yuce bir insansin..ne diyebilirim ki daha..99'da almistim albumu ama bi sekilde kaybetmistim super is dostum sagolasin..umarim efsane de yeniden dirilir..turk pink floyd'u diye tanimlarim ben siddhartha'yi..zamaninda itu'de verdikleri konserlere gitmek de ayri bir ovunc kaynagidir benim icin ayrica..benimle ayni zevkleri paylasan insanlarin var oldugunu bilmek cok hos...

ilginiz için teşekkurler.. bi süredir bir fan sitesi uzerınde calısıyorum ama becerılerımın yetersız olmasındna dolayı görsel acıdan cok guzel bır ıs cıkaramadım henuz...ama bır forum actık oraya destegınızı beklıyoruz...

www.siddhartha.com.tr.tc den grupla ılgılı bılgılere,fotograflara,foruma ve msn groupa ulasmanız mumkun...

cok islevsel bir site degildi orası.. dosyalari da bir hosta aktaramadık bir turlu..ozgur beyle de bır suredır ırtıbat kuramıyorum...benımd eısleırm cok yogun fazla ılgılenemedım sıteyle.. ısteyene gmail vasıtasıyla yollayayım bır kac tane dıyorum ama bakalım.. msn i de cok sık kullanmıyorum :( bakalım

[email protected]

derli toplu ..host suresi olmayan...bir site olusturabılseydık bu problemlerın hıcbırı olmayacaktı ama yaptıgımız sıte bıle yarım yamalak kaldı =(

sid

Siddartha: ITUdeyken Gokhan Aya vasitasiyla tanismistim. Hatta gitaristleri Ozgur Kurcan ortaokulda bir donem bizim siniftaydi. O zamanlar Ozgur Hetfield di.
Neyse ben sytnhlere merakli oldugumdan gruba katilmam gibi bir durum soz konusu olmustu ama bu gerceklesmeden grup dagildi.

selam dostlar
siddartha parçalarına ihtiyacım var. özellikle desert şarkısı.
çok memnun kalacam yardımcı olursanız.

Geri