Ltd eclipse e emg modifikasyon hk

Merhabalar, ltd ec serisi gitarima ani bir kararla emg 81-85 manyetik alma kararı verdim Kayseri'de yaşıyorum dolayısı ile burda işinin ehli bir luthier bulmam imkansız saz ustaları var saz üzerine manyetik takmış olanlara taktirtmayi düşünüyorum sizce yapabilirler mi ?

Bir diğer sorum ise şu gitarımda 2 volüm 1 ton potansi mevcut manyetiğin içerisinden ise 25k potanslar çıkıyor gitarın kendi üzerinde ise 500 k potanslar mevcut bunu monte ederken nasıl bir yol izlemeliyim, 2 volüm 1 ton olan potans dizilimini 2 ton 1 volume çevirebilir miyim ? Daha önce ltd ec serisi bir gitarı emg yle modifiye eden kimse var mı acaba ve nasıl bir yol izlediler. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kutu içinden çıkan diagram ile bir elektronikçi daha iyi yapar montajı. Zaten emg lerde çok fazla lehim işi olmuyor. Çoğu noktayı soket bağlayarak basitçe çözüyorsun. Switch için lehim yapman gerekecektir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kutu içinden çıkan diagram ile bir elektronikçi daha iyi yapar montajı. Zaten emg lerde çok fazla lehim işi olmuyor. Çoğu noktayı soket bağlayarak basitçe çözüyorsun. Switch için lehim yapman gerekecektir.
Switch içinde lehim gerekmiyormus sanırım port üzerindeki kanallara switchden gelen kabloyu yerleştirip vidayla sıkıyormussun galiba yapım videolarına bakınca cesaret geldi sanırım kendim deneyeceğim

Geri