zühal müzik mağazadan alınan ürün iadesi

Arkadaşlar 3 gün önce zuhal müzik antalya mağazasından fender american pro 2 ve yanında boss katana 100mk2 aldım 6 taksit yaptırdım.Ürün pek fazla hoşuma gitmedi tarzım değil ve birkaç gün içinde yaşanan olaylardan sonra gitar çalıcak zaman bulamadım bulamayacağımda uzun bir süre boyunca.Alalı 2 - 3 gün olmadı ürünü geri iade edebiliriyim ? herhangi bir fatura vermediler ama fişi duruyor ürünün tüm malzemeleri duruyor sadece arka plate teki kağıdı kaldırdım bilgisi olan veya daha önceden yapan varsa iade edip paramı geri alabilirmiyim acaba ?

Güvenlik bandı sökülmüş, sıfır olarak mağazaya koyamayacakları ürün için iade almama hakları mevcut. Ancak konuşmakta fayda var. Belki müşteri memnuniyeti adı altında alırlar.

Vay arkadaş katana mk2 ve tarz uyuşmaması. Ne güzel bir dünya yahu. Sanırım tarzınız mozart.

Sorunun cevabı ise. Mağaza çalışanlarının insanlığına kalmış. Online alsaydın 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade hakkın vardı. Ama mağazadan görerek beğenerek almışsın.

Mağazadan alınan ürün ayıplı olmadığına göre iade hakkınız yok. Hiç bir mağaza, değil 3 gün sonra kapıdan dışarı çıkıp içeri girseniz dahi iade almaz. Ha mağaza insiyatifi ile değişim yapabilirler, belki o sorulabilir.

daha ucuz olmayan bir şey ile fark alıp belki değişim yaparlar ama o da dediğim gibi gidip konuşup diyalog ile olabilir...

hep merak ederdim şu ilanlar olur ya, sıfır ürün denemek için kutuyu açtım satıyorum diye... yok artık derdim.. sanırım bu başlıktaki ürünler de o yolun yolcusu...

Bu kombinasyona nasil bir tarzin var gercekten merak ettim :D
Muhtemel açıklama şöyle bir şeydir aslında: Eve gelip çalmaya başladığımda büyülenmeyi bekliyordum. Öyle olmadı...
Elbette kimse bunu bu şekilde ifade etmez, ama olası mekanizma bu:)
Çünkü açıklamanın pek anlaşılır bir tarafı yok; tarzın olmadığını nasıl almadan önce anlamadın ki? İnternet devrinde zaten bilgiden bol bir şey yok. Mağazaya gittin, görüp deneyerek aldın.
"Pek fazla hoşuma gitmedi". İşte bu kilit cümle.
Bu forumda bir kısmımızın çok da akıl erdiremeyeceği bir şey tabii; çünkü çoğumuz daha ilk gitarımızı almadan önce gitar tarafından büyülenmiştik.
Bunun nasıl akılcı açıklaması yoksa, diğerinin de yok sanırım.

Zararın neresinden dönülse kardır (şapkalı a ile..).
Herkes gitar çalmak zorunda değil zaten.

Yani dese ki mağdur oldum yasanan durumlardan dolayi maddi zarar ugradim paraya ihtiyacim var diye belki geri alabilirler.
Ama Tarzim degil gibi bir aciklama...

Bilemedim yani arkadasin dunya muzik tarihinde devrim yaratacak bir tarzinin olmasi lazim, aksi takdirde bu ekipmanla gunumuz muzik endustrisi icerisinde var olan bir tarzi elde edememesi mumkun degil.
Ben barok muzik yapicam lavta tonu istiyorum dese onu bile verir bu meret :)

Muhtemel açıklama şöyle bir şeydir aslında: Eve gelip çalmaya başladığımda büyülenmeyi bekliyordum. Öyle olmadı...
Elbette kimse bunu bu şekilde ifade etmez, ama olası mekanizma bu:)
Çünkü açıklamanın pek anlaşılır bir tarafı yok; tarzın olmadığını nasıl almadan önce anlamadın ki? İnternet devrinde zaten bilgiden bol bir şey yok. Mağazaya gittin, görüp deneyerek aldın.
"Pek fazla hoşuma gitmedi". İşte bu kilit cümle.
Bu forumda bir kısmımızın çok da akıl erdiremeyeceği bir şey tabii; çünkü çoğumuz daha ilk gitarımızı almadan önce gitar tarafından büyülenmiştik.
Bunun nasıl akılcı açıklaması yoksa, diğerinin de yok sanırım.

Zararın neresinden dönülse kardır (şapkalı a ile..).
Herkes gitar çalmak zorunda değil zaten.
Eve gelip çalmaya başladığında ürün de kullanıcısından büyülenememiş gibi duruyor...

amerigadan meyhbuz alan arkadaş bu :D ikizler burcu ya da bipolar gibi bişey, çok büyük rakamlarla geliyor ama ne yapacağını bilmiyor. salın gitsin :D

amerigadan meyhbuz alan arkadaş bu :D ikizler burcu ya da bipolar gibi bişey, çok büyük rakamlarla geliyor ama ne yapacağını bilmiyor. salın gitsin :D
Hah. İşte bu.
Ama bunun çok daha net tespit edildiği en az bir sistem daha var 🤣 Tavsiye ederim, fakat doğru kaynaklardan çalışıp öğrenmek lazım, yoksa çok sığ bir şeye dönüşüverir.

Geri