Wolverine Origin

X-Men'ın en ünlü üyesinin gizem dolu geçmişindeki sis perdesi altı sayılık bir Marvel klasiğinde aralanıyor. Altınca sayısı Amerika'da 334.000 adet satılan bu seri www.yarattik.com/rufio adresinde. Tamamen Türkçe ve ücretsiz.
Herkese iyi okumalar

Wolverine Posteri Yüxexes Nisan 2009 sayısında...

Wolverine posteri Yüxexes Dergisi Nisan 2009 sayısında yer almaktadır.

uzun saçlı olsun. Yeter ki Gambit'i beyaz perde de görelim. :D Zira önce ki X-Men filmlerinde yoktu ve saçma bir durumdu. Çünkü benim aklıma X-Men diyince Cyclops ve Gambit geliyor. Volverine'ye kılım. :D Ama filmini izleyeceğim. :)

Çizgi romanlarda X-Men çetesinin lideri Cycylops'tur, ama X-Men filmlerinde maalesef Cyclops'a çok yer vermediler. Hatta 3.filmde öldürdüler direk. Bu zamana kadar okudğum hiç bir X-Men çizgi romanında Cyclops ölmemiştir. Okuyamadıklarımda öldüyse o ayrı tabii... Ayrıca ilk üç film zaten Wolverine'nin solo filmi gibi bir şeydi. Şahsen Origin'e gerek yoktu. :LOL: :p

orijinde wolverine bi yerde cocukları kurtarırken onlardan biri goze carpıyor gozune bez baglanmıs bi cocuk bilin bakalım kim :D neyse onu gecelim iyi guzelde anlamadıgım bi kac nokta var simdi orijindeki dusman gecen filme(kadın adamentiumlu olan ) gore cok cok daha ustun bisey ki sıralamaya gore orijin hikayenin basladıgı filmi anlamadım bi de o kadar bekledik gambit gambit diye en fazla 10 sahnesi vardı adamın yazık yahu =)

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler