Klasik gitar bilenlere sorum

Ben onlar kadar yetenekli olduğumu iddia etmiyorum edemem de zaten, kaldı ki bu bir yarış da degil ben bunu zevk aldığım içim yapıyorum hayatımın başka hiçbir amacı yok beni mutlu eden tek şey gitar calmak onun için uyanıyorum, çabalıyorum nereye gelirim bilemem belki de iyi yerlere gelirim ya da gelemem benim için önemli degil benim yaşama sebebim bu nasıl çaldığımın bir önemi yok.
Çok yeteneklisiniz, tebrikler, sadece sizi mutlu ettiği için çalıyorsanız istediğiniz gibi çalın tabi ki, mutlaka gelişirsiniz. Ama ciddi klasik gitar repertuvarında olan eserleri hakkıyla çalmak istiyorsanız ders almanızı öneririm. Özellikle klasik gitarda yanlış öğrenilen bazı şeyleri sonradan düzeltmek çok zordur.

Çok yeteneklisiniz, tebrikler, sadece sizi mutlu ettiği için çalıyorsanız istediğiniz gibi çalın tabi ki, mutlaka gelişirsiniz. Ama ciddi klasik gitar repertuvarında olan eserleri hakkıyla çalmak istiyorsanız ders almanızı öneririm. Özellikle klasik gitarda yanlış öğrenilen bazı şeyleri sonradan düzeltmek çok zordur.
Tesekkur ederim 😁

Geri