İstanbul Grubumuza Vokal arıyoruz- İstanbul

Merhabalar,

Vokalimiz iş ve yoğunluk sebebi ile artık zaman ayırmadığı için grubumuza katılacak söz yazarı ve vokal aramaktayız. Grup olarak cover değil kendi şarkılarımızı yapmaktayız. Spotify linkinden tarzımızla ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • Özellikle Sound cloud vb linkleriniz varsa direkt özelden gönderebilirseniz dönüşümüz daha rahat olacaktır.
  • Daha çok eğlence için üretmek üzere bu yola çıktığımız için maddi kaygımız yoktur.
Grubumuzla ilgili linkler.

selamm beyza ben 22 yaşındayım.istanbula taşınalı 1 yıl oluyor ve muzikle ilgilenmek icin bir gruo yada arkadas ariyorum.kafa dengiyimdir .4 yil ses egitimi aldim.yaşım ilerliyor maalesef ve bir an önce muzikle belli bir bağım olsun onu yaşatmak istiyorum faaliyete gecirmek istiyorum ayrica 8 yildir gitar caliyorum.hâlâ bir arkadas bulamadiysaniz seve seve tanisip gorusmek isterim 05342620626 instagram kullanici adim @beyza.td

Merhabalar,

Vokalimiz iş ve yoğunluk sebebi ile artık zaman ayırmadığı için grubumuza katılacak söz yazarı ve vokal aramaktayız. Grup olarak cover değil kendi şarkılarımızı yapmaktayız. Spotify linkinden tarzımızla ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • Özellikle Sound cloud vb linkleriniz varsa direkt özelden gönderebilirseniz dönüşümüz daha rahat olacaktır.
  • Daha çok eğlence için üretmek üzere bu yola çıktığımız için maddi kaygımız yoktur.

Merhaba hala ilgileniyorsanız ben adayım vokalim sahne geçmisim var grubum dağıldı ben de grup arıyorum ekstra hem söyleyip hem ritim gitarı da calabilirim söz de yazabiliyorum instagram :alp_ustuner telefon no:5071594180 dönüs sağlarsanız cok sevinirim

Merhaba hala ilgileniyorsanız ben adayım vokalim sahne geçmisim var grubum dağıldı ben de grup arıyorum ekstra hem söyleyip hem ritim gitarı da calabilirim söz de yazabiliyorum instagram :alp_ustuner telefon no:5071594180 dönüs sağlarsanız cok sevinirim
Merhabalar vokal arayışınız varsa czcovers Instagram hesabından İletişime geçebilirsiniz. Genelde sesime uyan her dil ve her tarzda söylüyorum. Size de uyarsa yazabilirsiniz

Merhabalar,

Geri