How I Met Your Mother

8x22

barney'e ne kumpas kurmuşlar be. karate kid Reunion.

palyaçonun sarışın karate kid olduğu ilk başlarda içimden geçmişti.ve doğru çıktı

9.sezon sadece düğün üzerinden gidiyor. ve maalesef "how i met your dad" adlı spin off yapacaklarmış. iyice akasya durağına bağlayacak güzelim dizi.
en son olarakta brazzers devreye girecek. "how i fuck your mother". 720p ararız kesin.

Cnbc-e'de yayınlanan son bölümünde bir The Big Lebowski göndermesi vardı ki; zaten seviyordum diziyi artık favorimdir. :)

3 sene içerisinde şu dediklerimden tiksinme noktasına kadar getirdiler. Zaten Friends'e iyice aşina olduktan sonra işledikleri çoğu konu ve bunları işleyiş şekillerindeki çirkin esinlenmeleri fark edince soğumuştum. Ama son 4-5 sezondur dizi bildiğin kötü yahu. Hani o klasik ve suyu çıkmış Friends karşılaştırmasını geçtim (ki Friends'e hakaret), dizinin temel unsurları çok fenalaşmış zamanla. İnanılmaz yapay diyaloglar, gerçekçilikten uzak küçük senaryolar (Family Guy mı sanıyorsunuz kendinizi acaba?), kameraya bakmalı abartılı jestler, sırf belli kesimlere sevimli görünmek için yapıldığı çok belli zorlama popüler kültür göndermeleri, hikayenin uzaya uzaya saçma sapan bir hal alması, bölüm sonlarında 'klasiğimiz bu bizim' mesajı vermeye çabalayan sikko sikko şarkılar.. Artık yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik psikolojisinden izliyorum son sezonu. Spin-off'u olacakmış bir de. Kafanıza sıçayım yapımcı gibi.

3 sene içerisinde şu dediklerimden tiksinme noktasına kadar getirdiler. Zaten Friends'e iyice aşina olduktan sonra işledikleri çoğu konu ve bunları işleyiş şekillerindeki çirkin esinlenmeleri fark edince soğumuştum. Ama son 4-5 sezondur dizi bildiğin kötü yahu. Hani o klasik ve suyu çıkmış Friends karşılaştırmasını geçtim (ki Friends'e hakaret), dizinin temel unsurları çok fenalaşmış zamanla. İnanılmaz yapay diyaloglar, gerçekçilikten uzak küçük senaryolar (Family Guy mı sanıyorsunuz kendinizi acaba?), kameraya bakmalı abartılı jestler, sırf belli kesimlere sevimli görünmek için yapıldığı çok belli zorlama popüler kültür göndermeleri, hikayenin uzaya uzaya saçma sapan bir hal alması, bölüm sonlarında 'klasiğimiz bu bizim' mesajı vermeye çabalayan sikko sikko şarkılar.. Artık yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik psikolojisinden izliyorum son sezonu. Spin-off'u olacakmış bir de. Kafanıza sıçayım yapımcı gibi.
Valla ben artık bıraktım. Sonunu söylersiniz bana. Son sezonda sırf bölümleri çekmek için çekmişler ne bir konu ne bir sürükleyicilik hiçbir şey kalmamış. Tam anlamıyla rezalet. Feyyazın "Lost çok bozdu " hesabı gibi "HIMYM" çok bozdu.

ve bitti. bu sezonu izlemeyen sadece final bölümünü izlese de olur.

maalesef ekşici piçler haklı çıktı kızın öldüğü konusunda. olay, çocuklarının dediği gibi robin'e nasıl aşık olduğuna bağlandı. ha birde robin-barney hemen ayrılacaksalardı ne skime bütün sezon düğünle geçti. neyse bitti gitti bu da.

Yani şimdi İtalya Gürcistan'ı yenip biz Letonya ile berabere kaldığımızda, Almanya'nın Kazakistan deplasmanında aldığı 1 puan sayesinde gruptan çıkamayışımız gibi oldu sanırım. :mal:

İzlemeyip de okuduğum halde anlamadım... Neyse izlemeyi bırakalı baya olmuştu zaten.

CALIFORNICATION BAŞLIYOR
ÇALSIN DAVULLAR SAZLAR
ALEMİN KRALINA
FEDA OLSUN BU CANLAR

Kaba etinin kılları ağardı ve yaşladın deyince inanmıyorsun, halen İtalyan hatunlar bana hasta cazlarına giriyorsun; ama vaziyet ortada...

Vikings başladı hakikaten ne güzel ya. Hafta sonunun gelişini kutlamak için bundan güzeli var mıdır... Darısı Californication ve Game of Thrones'un başına.

Ayaklar uzatıldı, koca bir kase yoğurt hazır, izlemeye başlıyorum.

Şu diziyi tek izleyen benim zannediyordum ben...İlk çıktığı günden beri takipteyim.Ulu önder Hank Moody.

Geri