How I Met Your Mother

panik_431 demiş ki:
En son 2.sezonu izledim. 3 ve diğer sezonların DVD'si de çıksa hemen. DVD den izlemek çok zevkli oluyor dizileri.

Bende Lost'un 6 sezon dvd si var.(kopya tabii ki :) ) Birde Trueblood'ın ilk 2 sezonunu almıştım net kotalıyken. Şimdi zaten dizitubelardan izliyorum bir çok şeyi.Artık tv'yi bırakacam kendi laptop'ım olunca.

illnino demiş ki:
panik_431 demiş ki:
En son 2.sezonu izledim. 3 ve diğer sezonların DVD'si de çıksa hemen. DVD den izlemek çok zevkli oluyor dizileri.

Bende Lost'un 6 sezon dvd si var.(kopya tabii ki :) ) Birde Trueblood'ın ilk 2 sezonunu almıştım net kotalıyken. Şimdi zaten dizitubelardan izliyorum bir çok şeyi.Artık tv'yi bırakacam kendi laptop'ım olunca.

How I Met Your Mother'in orjinal DVD'leri Lost'a göre ucuz. 35 TL'den almıştın netten. 3 DVD. Ayrıca Lost'un D&R da Blu-ray'lerini gördüm, dilimi yuttum. Adamlar 199 TL etiket basmışlar. :D Birde Mad Men'in DVD'leri de ucuz. 29.90 TL den satılıyor. Türkiye de 2.sezonu yayınlandı en son. 3. ve 4. sezonları bekliyorum.

kardeşim hastası :D banada bikaç bölüm izletti komik bir dizi. two and a half gibi gayet severek izleyebilirim ilerde :D ama göynümde bir married with children gib olamaz :D ama iyidir barney stinson ;)

sen misin o? beğenmemek tamam da öyle bir ciddiyetle sayfalar dolusu yazıyorlar ki bizim dream theater başlığı pilav günü kalır yanında. olayda son bölüm de robin-barney arasında.... neyse spoiler olmasın.

Ben pek keyifli izliyodum.Şu dizitube olayına fazla abandım bütün yayınlanmış bölümler bitti.Bazen daha ağırdan gitseydim keşke diyorum :D

Bu arada Barney candır :D

o hissi biliyorum bir iki sene önce aynısı bana olmuştu 20 dakikalık bölüm için 1 hafta beklemek koyuyor ilk başlarda sonra alışıyorsun :)
Başta takır takır ard arda bölüm izleyip sonra durunca valla çok koydu.hatta arada eski bölümlere tekrar baktığım bile oluyor :)
7. sezon 19. bölümden sonra farkettimki siteye 20 eklenene kadar hergün kontrol etmişim.Psikopat gibi :D

Bekliyoruz yapacak birşey yok :)

Başıma bir şey gelmeyecekse son sezonun son bölümünü dün akşam izledim. Burdan senaristlere seslenmek istiyorum. Sizin yapacağınız sezon finaline de, ters köşenize de kafam girsin. Marshall sarhoşken Master Yoda gibi konuşuyor ya lan ahahhahah :D

Geri