IST- Yeni baslayanlara özel birebir elektro ve klasik gitar

Gitar nasil tutulur pena egzersizleri parmak alistirmalari ritimler arpejler legato notalar ve sifreleri armoni gamlar gitar üzerindeki parçalar bölümler gitar ile ilgili hersey aklinizda soru isareti kalmadan sizin sececeginiz tarz üzerine yogunlasarak daha cok teknik olarak yeni baslayanlara elektro ve klasik gitar dersleri veriyorum dersler mecidiyeköyde haftada bir saat veya sizin isteginiz üzere 2 saatte olabilir suanda 8 ögrencim var fiyat konusulur anlasilir para canlisi bi insan degilim o yüzden fiyatida gayet uygun tutarim konusur anlasiriz suanda ögrencilerimin coguna 1 saati 20tlye ders veriyorum ARKADASLAR HAFTADA 2 SAATI 30TL SUANDA COGU DERS VEREN GITARDA 1 2 AKOR ATIPTA YANI BILMEYENLERDE 1 SAATINI 30 TL VEDE BAZILARI 20 TLYE VERIYO dediklerime uyarsaniz ve düzenli çalisirsaniz cok kisa bir sürede hizli bi ilerleme kaydedersiniz hem siz mutlu olursunuz hemde ben mutlu olurum ama bir sartim olacak kesinlikle düzenli çalisacaksiniz yoksa birdahaki haftaya gelmeyin derim bunu acik acik söylemek isterim bol muzikli günler...

msn: [email protected]
gsm:0506 562 35 61

Geri