Satılık Apple MacBook Pro 15inch Intel quad-core i7, 512GB, 16GB

Takasa
Kapalı
Fiyat
14000
Para Birimi
TL
Forumda bir de 13 inch ilanım var karışmasın... bu başka makina:

Apple MacBook Pro 15
Ekran 15.4 inch. Intel Quad-Core i7 2.7 GHZ, 512GB SSD ve 16GB ram.
GPU Intel HD 530, 1536MB ... 2880x1800 Retina display.

Kısaca modifiyesi olmayan standart 2016 model Apple'da satılan model. Durumu şöyle:

- Disk içeriği reset'lendi, sıfırdan macOS Monterey kuruldu. Kullanıcı admin ve şifre 1234 şeklinde mağaza teslim durumunda sıfır kullanıma hazır.
- Çalışmayan etmeyen hardware, software yok. Üstte dediğim gibi sorunsuz sıfırlama yapıldı.
- Pil durumu NORMAL ama tabi zamanla eskiyen parça pil oluyor. Cycle count 664, durum Normal. 7 yıllık pil, şu an sorun yok, yoğun kullanımda en az 3-4 saat gidiyor.
- Fiziksel olarak oldukça iyi durumda kasada neredeyse gözle görülür çizik bile yok.
- Ekran iyi durumda, ölü pixel, gölge yapan bölge vs yok.
- Gündelik hayatta her işinizi görür. Ben kendim amplitube, tonex, cubase, neural vb bilindik 15-20 DAW ve app sorunsuz kullanmışlığım vardır. Tık demeden çalışır hepsi.
- orijinal adaptörü ve kablosu yanında.
- nadiren backspace tuşu takılıyor gibi, yani fonksiyonel olarak sorun yok ama tuşa basınca diğerleri gibi tık tık click etmiyor.. sanırım içeride tozlanma vs olabilir... kullanmaya mani değil dediğim gibi çalışıyor ama tık tık ses çıkarmadan basılıyor

Fiyat: 14,000 TL. Pazarlık payı yok, takasa da ihtiyacım yok.
Kargo tercih etmem elden öncelik ama mümkün değilse sağlamca kargolarım.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IMG_3209.jpegIMG_3208.jpegIMG_3207.jpegIMG_3206.jpegIMG_3205.jpegIMG_3204.jpeg

GÜNCEL ... 1 Nisan 2024 (şaka değil).

Ara sıra açıp kullanıyorum pil ölmesin diye, pilin doğal ömür azalması dışında bir sorun yok hala, zaten de en az birkaç saat çok rahat idare ediyor.
Tüketim de normal, alakasız bir % varken çat diye bitme vs gibi sorunları yok.

Geri