Satılık Shure Sm7B Broadcast Mikrofon - SIFIRDAN FARKSIZ - SATILDI !!

Takasa
Kapalı
Fiyat
10800
Para Birimi
TL
IMG_20230514_122349.jpg

Ürün Sıfırdan Farksızdır, Az kullanılmıştır.
Orjinaldir ve ihtiyaç hasebiyle satılıktır.
Urünüm Samsun'da bulunmaktadır ve son derece az kullanılmış olup, çiziksiz ve hasarsız bir durumdadır.
Neredeyse sıfır gibi görünmektedir. Bu mikrofonu
"podcast" yapma niyetimiz için satın almıştık.

Ancak ihtiyaçlarımız doğrultusunda canım yana yana satışını gerçekleştirmek durumunda kaldım.
Urünü isterseniz elden teslim alabilir veya tarafınıza kargo ile gönderebilirim.
Mesajlardan ya da cep ile iletişime geçen arkadaşlar hasebiyle fiyatı tekrar yükseltip daha gerçekçi bir fiyat vermek için ilanı güncelliyorum. Hayatımda kimseye ne
kazık attım ne dolandırdım ne kimsenin hakkına girdim. Daha önce de buradan ürün sattım. Urünler de her zaman ki gibi sıfırdan farksızdı hatta bir tanesi sıfırdı ve
tek kelime pazarlık yapmadan satın alındı.
ihtiyacım olmazsa yine satmazdım, ancak şu anda ihtiyaç hasıl oldu ve bu nedenle satmak için elimde ne kadar kullanmadığım "temiz" cihaz varsa satışa
koyuyorum. Urünlerim, bir zamanlar balyoz niyetine kullanılmış bir inşaatçı arkadaşımızın başka bir sitede bile bilmem kaç bin TL fiyat teklifinde bulunduğundan çok daha değerli.

Eğer ihtiyacınız o şekilde bir ürünse, tercih edebileceğiniz o arkadaşın urunü olabilir.
Size sunduğum fiyatlar ve teklifler için saygı gostermeniz için bunu belirtmek istiyorum. Hayatımda her sahip olduğum ürüne gözüm gibi bakarım. Bir ayakkabıya 2
bin TL harcar ve onu 5 sene giyerim, üzerinde tek bir çizik bile göremezsiniz. Eğer kanıt isterseniz, bunu da seve seve gösterebilirim. :)

Düşündüm ve karar verdim, hiç kimsenin dürüstlüğe ihtiyacı olmadığını anladım!!

Bu yüzden çok az kullanılmış cihazı "garanti ve faturasıyla" birlikte size sunuyorum, son derece incelikli bir şekilde. 9 aylık bir ürün olduğunu belirtiyor ve sadece
1-5,2 ay kullandığımı ifade ediyorum. Urünü gelip kendiniz de kullanma şansına sahipsiniz, bu da sizin için bir avantaj.

Dürüst davranıyorum diye annesini, babasını, abisini, eşini, sevgilisini öldüren arkadaşlara sesleniyorum; artık kredi vermiyorum.
Tamam gençsiniz, eyvallah, ama ben de gencim :)

Tek sabit kuralımın "ürünü gelip görebilme ve deneme şansınızın olması” gerektiği olduğunu bilmeniz önemlidir. Konut projeleriyle ilgileniyoruz, konut satıyoruz,
bir sanayi limited şirketiyiz; fakat elimizdeki çiçek gibi urunleri camiye yardım niyetine paylaşacak bir zihniyet içerisinde asla değiliz.
Camiye yardım yapacak
olduğumuzda buradan yapmıyoruz.

GÜNCELLEME: 10.000 TL FİYATLA VE ''CLOUDLİFTER'' İLE BERABER SATILDI

Dosyalar

• IMG_20230514_122800.jpg
    IMG_20230514_122800.jpg
    6.4 MB · Gösterim: 55
  • IMG_20230514_122908.jpg
    IMG_20230514_122908.jpg
    3 MB · Gösterim: 53
  • IMG_20230514_125156.jpg
    IMG_20230514_125156.jpg