Manga

5 mart 2010 ankara konserinde vokalist ferman'ın sahneye 1 saat geç çıktıktan sonra kendilerini yuhalayan seyircilerden özür dilemek yerine "istemeyen çıksın gitsin" demesi bence büyük terbiyesizlikti...

Bencede örevizyon şarkısı hiç olmamış en azından Manga'dan sert ritimler beklerdim ama olmamış gitar duyamıyorum nerdeyse.

parça kesinlikle pop.berbat bi parça değil bence idare eder hatta ne halta yarar bilmiyorum ama örövizyonda iş yapar gibi geliyor bana.manga gitgide hafifleştiriyor müziğini ne diyelim onları seçimi

KoçFest`in bu seneki konser silsilesi manga`dan soruluyor.
Türkiye`deki ok fazla ilde, çok fazla universitede oluyor bu festival malumunuz. festival`de spor aktivitelerinin yanında her okulda manga konseri de olacakmış.
sabah sporsonik hareketler, akşam manga ziyafeti.
kampuste gezerken, karşımıza manga elemanları da çıkabilir hem. ayaküstü sohbet de ne zevkli bir şeydir hem. : )

http://www.kocfest.com.tr/
siteye üye olunca hediye de kazanilabiliniyormuş.

• bir festival olsun ki; web sayfasına üye olana hediye mediye versin. Festivalsin sen ya, eğlen hopla, coş. Hediye fazla diil mi! Ha bana fazla diil ama, ben üye de olurum, hediye de alırım acımam.

resmen kendime kendime konuşmuşum ya.. çok ilginç. neyse...

dün karadeniz uni'de manga'yı izleyen var mı??? nasıldı?
facebook sayfalarından da sorular sormaya başlamışlar hediyeler mediyeler için.... haberiniz olsun.

Manganın yapmış olduğu tarzı beğenmiyorum. Açık konuşmak gerekirse Linkin Park çakması gibi geliyor. Tabi emek veriyorlar kendilerince müzik yapıyorlar ve belirli bir dinleyici kitleleri de var yok sayılamayacak yetmedi birde üstüne Eurovision da temsil edecekler ülkemizi. Umarım güzel olur çok da iyi bir performans beklememekteyim bence insanlar kendilerini de fazla iyimser havalara sokmasınlar. Müzik yapmanın zor bir iş olduğunu birşeyler yapmanın ne kadar zor olduğunu bilen birisi olarak yine de emeklerine sağlık diyorum ne kadar tarz olarak örtüşmesek de Eurovision da başarılar ...

Linkin Park çakması demiştim ki LP yide sevmem hani çakma derken onu sevipte bunları çakma oldukları için sevmiyorum gibi bir anlam çıkmasın..

korn_u17 demiş ki:
Manganın yapmış olduğu tarzı beğenmiyorum. Açık konuşmak gerekirse Linkin Park çakması gibi geliyor. Tabi emek veriyorlar kendilerince müzik yapıyorlar ve belirli bir dinleyici kitleleri de var yok sayılamayacak yetmedi birde üstüne Eurovision da temsil edecekler ülkemizi. Umarım güzel olur çok da iyi bir performans beklememekteyim bence insanlar kendilerini de fazla iyimser havalara sokmasınlar. Müzik yapmanın zor bir iş olduğunu birşeyler yapmanın ne kadar zor olduğunu bilen birisi olarak yine de emeklerine sağlık diyorum ne kadar tarz olarak örtüşmesek de Eurovision da başarılar ...

Gerçekten güzel bir yorum yapmışsınız. maNga'nın iyi yönleride kötü yönleride vardır.

ilk albüm on numaraydı. belki de underground alemden çıkıp albüm yapması hoşuma gitmişti.
şarkılarının çoğu guzel aslında. begenerek dinlediğim eserleri mevcut ve fakat canlı izlemesi daha guzel. zira konserlerde iyi performans sergiliyorlar.
şimdi bu koc fest'le bizim okula da gelmelerini bekliyorum dört gözle.. izlemek istiyorum açıkçası.. izlemeyene de tavsiye eidyorum. önce bir canlı izlensin sonra yine yorum yapılsın. daha objektif olunacaktır... gerçekten : ))

Geri