Rockout

aman allahım...hayır neden özel anlarımızı böyle kamuoyuna deşifre ediyorsun onu anlamadım.. ayıp denen birşey var.. sana güvenmiştik... :p :D :D

süper olmuş nilcim eline sağlık.. gece gece güldürdün iyi geldi :)

Lanet olsun. Hevi metalin acımasız tanrıları beni asla affetmiycek. Bu kadar az kasla nası insan arasına çıkarım. O kadar yağladık anca bu kadar oldu. Daha çok çalışmalıyım!!! Daha çok!!! Dahadaaaa çooook !!! HUUUAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

dark_avenger demiş ki:
benzete benzete scott colombus a mı benzettiniz beni :) o değilde nilcim.. uraz kompozisyonu bitirmiş bence.. baktıkça gülesim geliyor hala :)

Gecelerin çocuğuyum, hırsızım falan diyosun ama yüzünden belli alp. Sen balta sallamak için doğmuşsun :D

Bu karede sizlerle beraber olamadığım için ne kadar mutluyum anlatamam. Ellerinize sağlık, süper maymun etmişsiniz elemanları. Ama bence en maymunu Uraz olmuş, sonra Güneş, sonra Erdem. Alp zaten sıkı metalci, pozu da ona göre vermiş... Sevdim valla... Ara sıra da müzik yapsak nasıl olur? Ne stüdyo var ne konser, Rockout' un adı kaldı sadece... Finalciler sizi...

27 sayfa olmuş grupça doğru düzgün bir fotoğrafımız yok burada.. fotoğraflara bakarken buldum bunu.. işte Rockout...

soldan sağa : erdem, alper, güneş, kerimcan, hakan, alp, cüneyt

76 strat la sen daha bi koparsın be erdemim.. yakışır sana..
burdan haberi ben veriyim dedim.. tekrardan hayırlı olsun...
bende özledim valla çalmayı.. ortam sallayasım var :)

Erdem nereye kopacak, kimyaya nanopolimerlerle zincirlenmiş 76 değil 60 lar gelse koparamaz dostumu :D ev kuşu esas sende haberler şevkim kaçtı diyomuşsun, olurmu kuşum ya, bi şarkıyı kötü bulduk diye...
Tabi paşam toparlanmak gerekiyor, hazırlanın ufak ufak haftaya bi stüdyo alalım diyorum, "LA woman"ı çalışalım. Ne dersiniz?

Geri