Ankara beste/cover kız grubu

söz yazıp beste yapıyorum. önceliğim kesinlikle beste grubu olmak. aynı zamanda vokalim ama bu değişebilir, sorun değil. ritime geçebilirim. elektro/klasik gitarda ritim ya da basit soloları atıyorum. lead, bass ve druma ihtiyacım var. 19 yaşındayım. eğer ilgilendiyseniz discord nickinizi bırakırsanız çok memnun olurum.

İlan eğer aktif ise bir erkek olarak ben de talibim grubun üyesi olmaya :)
Ben de 19 yaşındayım. Klasik/Akustik/Elektro olmak üzere üç türde gitar çalıyorum yaklaşık 12-13 yıldır.
Aynı zamanda kendi odamı mini bir stüdyoya çevirdim ve çeşitli vokal olsun kendi yaptığım beat ve beste çalışmaları olsun kayıtlar almaktayım. Yakında da Youtube kanalı açıp cover şarkılar yüklemeyi düşünüyorum. İletişime geçmek isterseniz ig:mad:berkcatkin1
Bir sonraki aşamaya taşımak istiyorum bende artık ve bir gruba dahil olmak istiyorum.
Aynı zamanda kayıt alma konusunda da kendime güveniyorum Çeşitli DAW programları kullanabiliyorum. Mixing / Mastering aşamalarını endüstri standartlarında halledebiliyorum.

söz yazıp beste yapıyorum. önceliğim kesinlikle beste grubu olmak. aynı zamanda vokalim ama bu değişebilir, sorun değil. ritime geçebilirim. elektro/klasik gitarda ritim ya da basit soloları atıyorum. lead, bass ve druma ihtiyacım var. 19 yaşındayım. eğer ilgilendiyseniz discord nickinizi bırakırsanız çok memnun olurum.
eğer erkeklere yer varsa iletişime geçebilirsin. dc: imamhatiplimetalci

İlan aktifse solist olabilirim

Geri