Filofobi

**hayırlı ossun heavy biraderlerim benim..süper bir konser haberi..diğer arkadaşları tanımıyorum ama insallah süper geçer konseriniz..eğer son otobüsüme yetişebileceğim bir zamanda çıkıyorsanız mutlaka geliyorum izlemeye..ekipman lazım olursa sakın aramamazlık yapmayın..özel mesajla söylediklerimi dikkate almışsınızdır umarım..grşmek üzere dostlar :)

Gel tanselim gel. Bilirsin biz ilk grupçuyuz. Ne de olsa kıvancımız var. hehe. 7 de sahnede olacağız bir aksilik çıkmazsa. Hehe gitarı da getir deermişim :)). Bekliyoruz bak.

Filofobi grubu Kırmızı Bülten adı altında 26 Aralık Pazar günü saat 7 itibariyle Biziz Bar`da gayet eğlenceli konser vermiştir. Hayırlı olsun. İsmin Kırmızı Bülten olması tamamen bir handikaptır.

slm kırmızı bülten
ben endorphine'den giray
hani gitar calmaya çalışan elemanı endorphine'in,
inşallah başka festivallerde de beraber çalışma olanaı buluruz,
26 aralık günü sizlerle çalışmak güzeldi
tekrar görüşmek dileğiyla
son gaz devam
bye...

slm giraycım..şöle uygun bi zamanda işşallah daha güzel bi konser organize ederiz..zaten yarın aricaz seni kıvançlan, bi hasret giderelim...

endorphine'e slmlar, kolay gelsin...

slm arkadaşlar
filofobi ve ya işte kırmızı bülten olarak sizi 14 Ocak'ta Saklıkent'e bekliorz
toplayın tayfayı gelin anasını satıım
Kargo'yla beraber cıkacaz
destekleriniz ve önerileriniz bizim için çok onemli
ilk göz ağrılarımızdansınız
ve tabii bi de bel ağrızı :)))))))))
hadin görüşürüz

bilet için bana gelin heeeeeeee bu arada

0536 3561131

görüşürüz...

giraycım

abi şansa bak yeni gördüm konser haberini keşke bi msj atsaydın yaw...
nasıl geçti bari iimiydi? uzun süre takip etmeyince böyle oluyo işte zaman aşımına uğramış haberleri yeni görüyoz.en kısa zamanda farklı bişeyler yapmak lazım, heavy family yi daha güçlü yapmalıyız,bunun için de tanınmak gerekir...ilk fırsatta grupça toplanalım derim, fikir üretelim ve uygulayalım...

şu an sponsor aramaya başlamış durumdayım, siemens muhtemelen sponsor olacak bu tip organizasyonlara, böylece açık hava konserleri için maddi destek sağlamış olacaz.

Giraycım görüşmek üzere, Endorphine'e slmlar...

baba
biz walla ne kadar koptuk sizle yaw
özellikle senle dicem cunku arada BEN fırsat bulursam kıvançla görüşüorz
ama senin zaten tel no'n bende yok
bi zahmet tel no'nu [email protected] 'a gönderebilirsen sevinirim
iyi bak kendine onurcuum
bye...

bu arada bence grupları toplama fikri çoık iyi
görüşelimmm

Geri