Ren (Rock) - Ankara

REN, Band-O ismiyle 2008’in sonuna doğru kurulmuş Ankaralı bir rock grubudur. Grubun tarzı geniş bir yelpaze oluşturmuş durumda. Skunk Anansie, Anouk, Guns N’ Roses, Maroon 5, Üçnoktabir, Jet, Şebnem Ferah, Aslı gibi gruplardan ve sanatçılardan cover yapan REN'in kadrosu:

Vokal: İrem SAVRUN
Gitar: Erdem ALP
Gitar: Fatih PEKER
Bas Gitar: Özge ÇELEBİ
Davul : Kerem KILIÇDAROÐLU


Nice konserlerde görüşmek, eğlenmek dileğiyle...
 
Perşembe günü bizi izlemeye gelen herkese çok teşekkürler. Eğlenceli bi' ilk konser oldu, devamı da gelecek gibi, yakında yeni konserleri yine buradan duyuracağız.
 
21 Haziran'da Optimum Üniversite Festivali kapsamında yeniden Optimum AVM'de oalcağız, herkesi bekliyoruz. Görüşmek dileğiyle.

opt.jpg
 
panzehir rock'ın eski vokalistiyim..
Ankara'da yasıyorum.Uzun yıllardır sahne (bar ve konser) tecrübem var,soprano ve altoyum,beraber calısacak müzisyen arkadaslar arıyorum.
Aynı zamanda beste calısmaları yapabilecegimiz kişiler olmasını tercih ederim,yas önemli degil,yetenek önemli.. ilgilenen arkadaslar lütfen bana mail atın..
benim repertuarım:yabancı ve turkce hard rock,pop rock,klasik rocklar cogunlukla ama metal ve alternative bir iki sarkı var.. sesim kuvvetlidir ve aralıgı geniştir cogu sarkıyı orjinal tonundan söylerim ve de kendime ait bir yorumum var.. 12 senedir bu işi yapıyorum.eski grubum PANZEHİR ROCK. ama beraber calısmayı düsünmüyoruz artık.
www.facebook.com/panzehir rock sevenler derneginde
www.myspace.com/panzehir_
sayfalarında daha önceki beste calısmalarının kayıtları ve videoları var.
Ordan izleyip fikir edinebilirsiniz.
Tesekkürler.
Gulay kılıc
 
Üst