Bateri Programları Profesyonel Ritm Çalabilen Programlar

Herkese Sevgiler Saygılar ...

Şu anda içinde bulunduğum durumda bana yardımcı olabilicek arkadaşlar arıyorum piyasada bulunan freeware veya shareware Davul programlarını adlarıyla beraber verebilirlerse müteşekkür olucam.

Aradığım şeyler kendi içinde Samba Jazz Latin Rumba Salsa Çaça Ve Blues Tarzında Ritm Atabilen Profesyonel Programlar arıyorum bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

eğerki parayla satın alınabilicek bir program biliyorsanız ve o programın profesyonelliğine inanıyorsanız onlarında adını alabilirim.

Şimdiden herkese Sevgiler Saygılar ...

Hem profesyonel hem de freeware olan bir program zaten olamaz. Freewareler genellikle bir firmanın tanıtım amaçlı çok sade ve limitli programlarıdır ve genelde iyi sound dediğimiz noktaya ulaşacak kadar iyi ürün yoktur içinde.

Reason bana göre en iyi hazır davul seti olan softwaredir.

atalaya katılmıyorum freeware programlar pluginler çok iyi işler çıkartabiliyor ..

Örnek kristal , endorphin , Mda Vst leri vs vs...

Önerebilecegim program Fl. Studio dur step sqencer olarak pek başarılı davul yazamazsın ama piano roll de yazarsan iyi sonuçlar elde edersin..

Sevgiler.

Plug-in başka program başka... Sanırım istenilen programın ebilitesinin ne kadar olduğu sorgulandığında benim aklıma profesyonel anlamda profesyonel program geliyor.

Piano roll da her bir nota davulun bir elemanını simgeliyor. Eğer kanala map olarak drum map koyarsan hangi notanın neye denk geldiğini de görürsün .

Parayla almaya deyebilecek bir program Steinberg Groove Agent, bi araştır onu

Groove agentin espirisi belirli bir time line üstünde hazır davul kitlerinin oluşu, bu davul kitleri ve zamanın belirtilen müziği üstündede 20 ye yakın paterni olması ( +20 tanede fill in patterni var)

100 üzerinden verdiğin humanize değeri ile hazırda bulunan acemi davulcunun tadındada çalabiliyor alet. Her patterni 100 üzerinden verdiğin shuffle değeri ilede çalıyor. Pratik bir alet. Eğer ben bunun patternlerini olduğu gibi kullanmak istemiyorum diyorsanız aletin midi çıkışını bir track e kaydettikten sonra orda istediğiniz oynamayı yapıp aleti tekrar o kanaldan besliyebiliyorsunuz. Yada jazz trio paternlerini hard rock davul kitinde çaldırabiliyorsunuz, yada bütün davulu ayrı yıllardan toparlıyabiliyorsunuz :) Basit, kullanışlı, temiz arayüzlü, fazla sistem yemiyen bir plugin. Prodüksyon zamanımı kısaltıp hayat kurtarıyor yer yer . Elinde varsa bi bakmanı öneririm Jeff kardeşim

Geri