Elektronik Davul önerisi

Selamlar,

Eskiden Yamaha DTX Explorer gibi bir baterim vardı satmak durumunda kalmıştım. Şimdi tekrar bateri almak istiyorum. Ne önerirsiniz? Carlsbro CSD600'ü baya beğendim ama hiç değerlendirme yapan olmamış. Son bütçem 40k civarı olur almasam dert döviz fırlıyor alsam zorlanıcam ama öneriniz ne olur? Alesis Surge nasıl? Roland vs uçmuş ama önerilerinizi bekliyorum.
 
Carlsbro CSD600 sahibi oldum, epeyce kullanışsız. Blutooth yok, windowsda bilmiyorum ama macde usb bellek görmüyor. Dolayısıyla içine müzik atmanın bir yolunu bulamadım. Arayüzü karışık ve kullanışsız, sesleri diğer markalara göre daha zayıftır diye tahmin ediyorum. Ancak malzemesi sağlam.
 
Alesis Nitro Mesh Kit ve Roland TD-17KV kullanmış biri olarak, aslında en kaliteli dijital davulda bile akustik hissiyatını alamıyorsun. Ses olarakta bir ezdrummer kitlerinin sesini bulamıyorsun hiçbirinde. Alesis'te de Ezdrummer ile kayıt alıyordum, Roland'da da Ezdrummer ile kayıt almaya devam etmiştim. Hani şuan yeniden bir dijital davul alacak olsam tekrardan Alesis Nitro Mesh Kit alıp geçerim. Ancak bütçen gerçekten yukarılara çıkabiliyorsa ve ilerleyen zamanda satma ihtimalin varsa Roland'dan şaşma. Gerçekten Roland'ın 2. el piyasası çok hareketli.
 
Gitaristim, öğreneyim diye geçen ay ikinci el alesis nitro mesh kit aldım işimi fazlasıyla görüyor , baterist olsam o bütçeye roland alırdım arkadaştaki rolandı denedim gayet güzeldi.
 
Geri
Üst