Yasak Bölge

Slm arkadaşlar.biz yasak bölge grubuyuz. dün akşam dummy barda 2100:22:00 saatleri arasında ankara rock festivali adı altında bir organizasyonda idik.belki bizi dinlemiş olanlarınız vardır yorumlarınızı bekliyoruz... :twisted:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hipno arkadaşım çok teşekkür ederim .konser tarihlerini buradan yayınlayacağım eğer ankaradysan beklerim bu yakınlarda konser var tarih yazıcam sonra :metalhead

Olm Her yerde elektrocuyum diye gez. Sonra bassist deyince işler sarpa sarıyor. Batucum, keretalık yapma. O yasak bölgenin bascısı. Yasak Bölgede Gitar benden sorulurdu zamanında......

Aslında hard rock diyebiliriz. Türkçe sözlerle. Biraz gümbürdüyoruz yani. Ama davulcumuz Türkçe Doom metal olduğunu söylüyor. Tam bizde karar veremedik yani.

Hey grup elemanları! bi bilene soralım artık şu tarzı. Ortalıkta Seda Sayan gibi "biz Yasak Bölge müziği yapmak istiyoruz" demekten bıktık yaaa!...
Olm artislik yapmayın bu arada. Salı günü yani bugün 16.30 da felsefe cafedeyiz....

sonunda bulabildim sizi. deniz batu doğum günleriniz kutlu olsun.
barış manço günü için araştırma yapıyordumbir uğrayım dedim görüşmek üzere yasin çıtır menajer

Arkadaşlar TRT fiyaskosu için özür dileriz. Ama bizimle ilgili değil. Sonuçta televizyonculuk....

Çıtır menejer Yasin'e de teşekkür ederiz. Buralara kadar gelip bizim forumu ziyaret etmiş. :tap:

Slm millet konser haberi veriyorum 28 kasım 2004 tarihinde biziz barda konserimiz var tam saati buradan bildiririm sizlere büyük ihtimalle saat 21:00 civarı olacak. :metal

Geri