Yasak Bölge

yosun (yani morhatun) tamam o işle ilgilenicez ama inanın su aralar birbirimizi bile göremioruz..barış manço fest in görüntülerini de alalım beraber yollarız...

Sevgili yasak bölge elemanları;

Sizleri ilk kez Barış Manço fest'te dinledim.Hatta utanmadım geldim deniz meşgulken sizinle stüdyoya girdim şarkılar söyledim :D Eh artık tanımışınızdır beni :D Umarım o geceki uzuuuun konuşmamız sizleri başarılara sevk eder.

keşke Ankarada olsam ve konserlerinizde sizlere destek olabilsem.Ama kalbim ve rock tanrısına giden dualarım her zaman kalbi bir baterinin ritmiyle atarak müzik yapan arkadaşlarımın yanında olsun.

Ayhan Örten

Ayhancığım gece boyunca müzik konusunda tartıştık. Süper sesinle bir stüdyo geçirdik güzeldi. Çok tanışmıyoruz. Ama seni burda görmek güzel.

Bu arada eleştirilerini dikkatte almadığımızı sanma. Ona yönelik birşeyler başladı bile. Bi gün bir yerde bir müzik duyduğunda "aa bu Yasak Bölge" demen için uğraşıcaz.......

cuma günü akşamlelin yasak bölgenin klawyecisiyle karsılastım kızılayda.dünde bizim evin orada 6.caddede annemle yürürlen solisyiyle karsılaştım sanırım yanındaki kız arkadaşırdı.arkalarından yürüyorduk bizde.way bee

cemile canım bizim klavyecimizle karşılaşmış olamazsın çünkü grubumuzda klavyeci yok ama eskiden vardı oda zaten bizim ritm gitaristimizdi.bu arada moderatörden uyarı almak istemiyorsan TÜRKÇEYİ DÜZGÜN kullan sevgiler....

fulya mor canım henüz o görüntüler bizim elimizede geçemediği için size de ulaştıramıyoruz bu arada belki andaçta sizlere akustik bir konser vericez şimdiden duyurulur....

Arkadaşlar, DVD formatında Barış Manço Festivalinin görüntüleri var. Ama telif hakları elimizde olmadığı için dışarı çıkabilir miyiz bilmiyorum... Derinaltı grubunun gitaristinin elindeymiş. Yakın zamanda bizim de elimize geçecek. Ama zaten kötü bir konsermiş niye bu kadar merak ediyorsunuz.

Slm :) Bugün grubunuzdan bir arkadaşla tanışma fırsatı buldum..Kendisine buradan ulaşayım dedim :) Sorunu birkaç gün içerisinde çözülecek,hiç merak etmesin :)
Sizlere kolay gelsin,başarılar..
Not:TURKCELL tarihinde ilk defa böyle bir olayla karşılaştık,çok komikti :))

sabah sabah valla süoer bi komedi yaşadık karum turkcell extrada deja-vu kıvançla çk eğlendik.ilgileri için teşekkür ediyorum.... :metal

devil7 demiş ki:
cemile canım bizim klavyecimizle karşılaşmış olamazsın çünkü grubumuzda klavyeci yok ama eskiden vardı oda zaten bizim ritm gitaristimizdi.bu arada moderatörden uyarı almak istemiyorsan TÜRKÇEYİ DÜZGÜN kullan sevgiler....
ya canım pardon ben yetkili servisle yasak bölgeyi birazcık karıştırıyorumda.bir daha olmaz .ee konser varmı acaba?

Arkadaşlar 9 Nisan C.tesi günü Andaç Cafe'de Yasak Bölge 'nin de olacağı bir dinleti vardır.

Levent (Akustik)

Dreamers (Yarı Akustik)

Yasak Bölge (Yarı Akustik)

Girişler bedavadır. Başlangıç Saati: 16:00
[/img][/url]

Pus demiş ki:
Arkadaşlar 9 Nisan C.tesi günü Andaç Cafe'de Yasak Bölge 'nin de olacağı bir dinleti vardır.

Levent (Akustik)

Dreamers (Yarı Akustik)

[/img][/url]
ahaa vallahi gelmem lazım.hepinizlede tanışıp demonuzu almak istiyorum arkadaşlar.çünkü sakne performansınız süperdi...

SEVGİLER,SAYGILAR
BAŞARILAR

cemile_chilekesh demiş ki:
Pus demiş ki:

Levent (Akustik)

Dreamers (Yarı Akustik)

[/img][/url]
ahaa vallahi gelmem lazım.hepinizlede tanışıp demonuzu almak istiyorum arkadaşlar.çünkü sakne performansınız süperdi...

SEVGİLER,SAYGILAR
BAŞARILAR
Ya demoları yoksa?? Dın dın dın dın dın dın dın dın (Jaws Müziği...)

Geri