Yasak Bölge

Punkalow aramızda bayan var bizim ama :eek: Bir de kaydımız yok evet ama ne yüzümüze vuruyorsunuz. Andaç konseri ücretsiz herkesi bekliyoruz. Dreamers adlı topluluk da iyidir. Şarkılarını gördüm. liste iyi...

Tüm Yasak Bölge severleri bekliyorum. Hepinizle tanışmak istiyorum. Daha yakın bir ortam olacağı için Andaç Cafe beni heyecanlandırıyor.

Öptüm Yanaklardan :oops:

gitaristime bende katılıyorum bu arada gruptaki bayan benim hehe heheh :) bizi seven insanalarla tanışmak çok güzel sizlerle daha içi içi olmaktan büyük mutluluk duyuyrum... umarım beyeneceğiniz bir konser olur....

konserinizi dort gözle bekliyoruz..
andac cafede hayatında ilk sahne heyecanı yaşıyan pırıl pırıl genclerin heyecanlarını gördük.bazı grupları yapıcı eleştirilerde bulunduk.daha iyi olmaları için calıştık kımısıne ders verdirdik kimi grupları rock barlarda hiç bir ücret almadan sahne yapmasını sagladık.bazı gruplara eksik elemanlarının yerine takviyeler yaptık...yani müzik adına amatör gruplara üstümüzde cok yogun baskıları olmasına ragmen destek vermeye calışıyoruz..
buyüzden andac cafede cıkan bütün gruplar gercekten cok iyilerdir.
cafeye alınmayanların bizi karalamaya calışmaları buraya kadar taşındıgına göre demekki sıkıntıları büyümüş...
aslında bunları yazmak istemezdim...
demekki iyi sinirlenmişim...

Reşit Abicim biz de grup olarak çok heyecanlıyız. Umarım iyi bir konser olur ve alnımızın akıyla çıkarız. Ankaradaki Cafe anlayışını değiştirmeye çalıştığınız ve amatör gruplara (özellikle bizden küçüklere) bu kadar önem verdiğiniz için çok teşekkürler. Andaç, sen, tüm çalışanlara....
Eminim ki Ankara'da Rock müzik gelişiyorsa bunda sizin katkılarınız hiç yadsınmayacak kadar büyüktür....

Kesinlikle yalakalık değildir. Genel düşüncelerim. Bilgilernize...

reşit abi gerçekten bize ve diğer amatör gruplara sağladığınız imkandan dolaya çok teşekkürler.cumartesi gününü dört gözle bekliyoruz...umarım herşey güzel geçer ve herkes mutlu bir şekilde ayrılır .... görüşmek üzere...

Pus demiş ki:
Reşit Abicim biz de grup olarak çok heyecanlıyız. Umarım iyi bir konser olur ve alnımızın akıyla çıkarız. Ankaradaki Cafe anlayışını değiştirmeye çalıştığınız ve amatör gruplara (özellikle bizden küçüklere) bu kadar önem verdiğiniz için çok teşekkürler. Andaç, sen, tüm çalışanlara....
Eminim ki Ankara'da Rock müzik gelişiyorsa bunda sizin katkılarınız hiç yadsınmayacak kadar büyüktür....

Kesinlikle yalakalık değildir. Genel düşüncelerim. Bilgilernize...
tam adresi nedir?
sevgiler.saygılar...

hepinizin alnından öperim..cok keyif aldım (rakı içmemden belli degilmi)
inanın ben sizin bukadar iyi oldugunuzu tahmin etmiyordum..
sahnesi olmıyan andac cafeyi onurlandırdınız..
bestelere devammmmmm..
yorum iyi müzik iyi yolunuz acık olsun...
iyi yerlerde sahne aldıgınızda bizleri unutmayın.
agzınıza terinize saglık....

ya ben size yazmayı nası unuttum ya... siz böyle değildiniz be canlarım. noldu? upuzuun bi ara mı verdiniz. dönün bakiim eski halinize. 2 günlük işi var zaten. :)
o kadar rahat okadar canayakın bi konser verdiniz ki bi de, süperdi. ha bi de böyle bom bom bas duymak çoook güzel oluyor da bi yere kadar di mi ;) eh onu halletti zaten batu.
hadi yeni konserler ve daha iyi daha süper perfomanslar bekliyoruz sizden, hakediyorsuznuz ve zaten yapıyorsunuz. :)

Aslıcım hep sorunlar sorunlar... Artık kafayı yiycem. Andaç Kafe sıcak biraz da böyle konserler seviyor. Hatayı nerde yaptık bilmiyorum. Ses nerde kötü geldi... Şarkılara girememiz biraz da ortamın rahatlığından oldu. Ama Andaç Kafe hepimize açık. Bir daha ki konserde belki artık bir davulcumuz olar ve ben ortalığı biraz velveleye veririm. O zaman birlikte eğlenir ve aslında müzik dinlerken yapmayı en sevdiğim şey birlikte hüzünleniriz.

reşite abicim öncelikle sana çok teşekkür ederim...sizlere mutlu edebildiysek ne mutlu bize...ayrıca sizleri unutmak mümkünmü....görüşmek üzere...

aslıcım canım biliyorsun davulcumuz yok elimizden şimdilik bukadarı geliyo....inşallh en kısa zamanda kendimize gelicez, sizlere daha güzel konserler vericez...öptümmmmmm herkesi....

Geri