Yasak Bölge

Yasak Bölge'nin çalışmalarına başlaması güzel bi haber.Hadi bakalım konserlerinizde başarılar.
Gökçenciim bu arada nörüyon yauvv.Batu'da grubun yetenekli elemanlarındandır...
Aman beyler valla sevindim haaa.Devam devam.
Yasak Bölge'ye en içten başarı dileklerimle
Kolay gelsin arkadaşlaaarrrr

diyecektimki g.tümden anlamışım :D :D Gökçen'in mesaj eskiymiş...
:D :D Neyse yani o zaman Yasak Bölge'nin uyanması,toparlanması gibi bi durum söz konusu değil.Umarım bi gün o da olur...

Arkadaşlar Yasak Bölge elemanlarının başka gruplarda çalması biri çok büyük işler başaran ABES grubu olmak üzere üç ayrı grup oluşturmuştur. Ve son dönemde giren davulcumuz Erman'ın Fas-on'u sayarsak 4. Bu yüzden bu yoldan geri dönüş yok. Reşit abi bütün bu grupların oluşturduğu bir konser olur da hepimizi dinlersin inşallah. :D Yine de çok teşekkürler.

Andac cafe, Andac Rock! adı altında tekrar yeni bir mekanda biraraya geliyor.. sizi de görmekten onur duyarız...

ya dışındasındır çemberin, ya da içinde yer alacaksın.....

sevgili arkadaşlarım..
andac cafedeki yaptıgınız muzik ziyafetini hala unutamadık.
hatırlarsınız sanki piknikte eğlenen insanlar gibiydik.giriş merdiven basamaklarına ve yere oturanlar. ayakta duranlar hatta bilardo oynayanlar sizinle birlikte şarkılarınızı söylüyorlardı.ben salondaki patron masasından bunları görmüştüm siz (sahnesi olmıyan) sahneden insanların gözlerindeki mutlulugu benden daha iyi gördügünüze inanıyorum..
gercekten cok eglenmiştik.
bu güzel günün anısına sizden bir ricam var..
tek şarkılıkta olsa birlikte YASAK BÖLGE olarak andac rock ta SAHNE ALABİLİRMİSİNİZ..
hepinize şu anki müzik calışmalarında başarılar..

yasak7.jpg

Arkadaşlar yine kendi kafama göre birşeyler yapıyorum ve ismini yasak bölge koymak arzusundayım. Sizin de işleriniz iyi gittiğinden dolayı. Yasak Bölge içinden herkesden özür dileyerek. Tamamen müzikal olmayan bir gösteri içine giricem.

Denizcim, sen her zaman yasak bölgesin. Eski değil. Ortamlar ayrılsa da sana bir şekilde ihtiyaç olur. Öpüldünüz...

Geri