Yasak Bölge

Mor hatun [email protected] adresine bi adres at. Sana TRT kaydı ve dört şarkılık bir görüntünün olduğu bir CD yollayım. Bu kadar ısrarlıysan. Ama yılbaşından sonrayı bulur. Bu kadar istekli olmana teşekkür ederiz.

Ya aslında bu "giriş 5 milyon, bira mira da yok size" yaklaşımının tarışıldığı bir forum açılmıştı (biziz'e yüklenen bir başlık altında biziz'e yüklenen yazılarla da ilerlese) ve bence işe yarayacaktı. Bisürü fikir çıkıyodu değişik değişik, ama bilmediğimiz (fakat benim karşılıklı atışma, tartışmada özel olarak biziz'e yüklenilmesi vs. gibi tahmin ettiğim) bir/kaç nedenden dolayı silindi, ve izine bir daha rastlayamadık. :? ne çöpte bulabildik, ne başka bi forumda :( Sonuç olarak şekil olarak öyle olmasa bile, mantıken ona benzer bir forumda bunları tartışabiliriz. :roll:
Bu arada grupla ilgili verdiğiniz bilgiden dolayı da teşekkür ederim :D
Başarılar!
Görüşürüz ;)

ooo forum şenlenmiş baya gormeyeli..
özlem tekin hakkındaki yorumlara katılıorum..zaten ben de grup arkadaşalarımla konuşup özlem tekinleri ikinci plana atmayı teklif etcektim..
su anda aklımda mor ve ötesinden daha mutlu olamam,sevda çiçeği we cambaz war..tabi bi de pentagram dan bir war..
bunları ekliyelim daha da bomba olcaını düşünüorum..

oo iki gün girmedik foruma baya şenlenmişiş çok hoşuma gitii valla.buarada görkeme burdan çook teşekkürler bizi pek arayıp sormasada naapalım.

Görkem'e çok teşekkürler. Ben Gökçen. Nerdesin olm. Bi gittin ankaradan yazın sonra yok oldun. Nasıl gidiyor albüm işleri? Ben de hastasıyım Çilekeş'in

Özlem Tekin'i seviyorum....... İki Yol'u da seviyorum.......

İşte böyle herkes Forumu günü gününe takip etsin..... Yoksa biiiile olamz yani...

Yeni Yıl Geldiiiii!!!!!

TÜM YASAK BÖLGE ELEMANLARI VE SEVENLERİNİN YENİ YILI KUTLU VE MUTLU OSSUNNNNN! İYİ EÐLENİN BOL BOL İÇİN TAMAM MI? SARHOŞ OLMAYAN BİZDEN DEÐİLDİR.... :kicsalla

size kardeş grup diyebilir miyim? :p bu arada serkan'ım ellerinden operim... :elsalla

iyi seneler!!!
papanoelaa.gif

arkadaşlar hepinize çok teşekkürler.herkesin yeni yılı mutlu huzurlu sağlıklı ve yasak bölgeli geçsin .mutlu yıllarr.....( e biraz geç oldu ama idare edin :LOL: )

yeni yıl ii güzel olsun da şu barış manço günü için bişeyler yapmanın zamanı geldi de geçio..finallerin gözü kör olsun ya...
arkadaşlar bence 7 ocak gibi olağanüsütü toplanıp stüdyo yapalım,ya da en azından oturup konuşalım..

valla emre kesinlikle katılıyorum artık bir toplanmak lazım konuşmak lazım ve çooooooooooooooookkkkk çöalışmak lazım.şu finalleri bi atlatabilsydik....

Geri