boss dd3 sorunu lütfen yardım edin!

aynı sorun feedback i sona aldığımda, hiç ses kesilmiyor. sonsuz döngü içine giriyor herhalde. d.time da aynı şekilde döngü problemi olabilir. pedalın bozuk olduğunu sanmıyorum. en iyisi en sonda kullanmamak

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bende feedback te değil sorun onun yanındaki potans ta (zaman ayarında).Ama pedalı tek,setup dışında bi adaptörle bağlayınca hiç olmuyor.setup ta 7 adet pedal var 3 amper lik adaptörüm var.kaldırmıycağını sanmıyorum!setup la çalınca öyle oluyo!birde delayı sonda kullanamadıktan sonra ne anlamı kaldı en sevdiğim ayar,en sondaki ayar!anlamadım bu işi ya!cevabın için teşekkür ederim:)

delay pedalı feedback sona geldiği vakit, daha çok amper tüketiyor, pedal chain inizde kullandığını adaptorun daha yüksek amperlisini tavsiye ederim. problem çözülecektir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
board ta metalcore-comp - dodyjm308 - noise - ge7 - vulume pedal crybaby wah -boss ce5 chorus - ds1 var hepsinin çıkışını 3a lık tam reguleli adaptörden alıyorum diğer hiçbir pedal da sorun tok ama gıcıklık yapıo. çalarken kapanıo abi :) ayar oldum bu duruma ya bağlantılarıda kontrol ettim bişe bulamadım

Geri