Penguen

SOAD demiş ki:
yav al götür onlardan işte :D üzerine de sen yazarsın elvan diye ;) daha matrak olur :D :D

bu arada elvan diye bi marka bende hatırlıyorum ya..

valla doru hatta inadına bi SPRITE alıp üstüne ELVAN yaziim
bulursan gerçeğini haber ver yine de
iyi fikir tuttum ama ben gidemicem izmire ki ühüüüüüüüüüüüüüü :( :( :(

söleşiden geliyoruz daha yeni soluklandık çok güzel geçti diyebilirim ustalar erdil ve selçuk bizi kırdı geçirdi

yiğit başlarda suskundu ama bir iki soru gelince çoştu

ersin aynen sandık içindeki gibi bütün gün gözler önde "soru sormayın kimse bişi sormasın" modundaydı ama bir kaç soru gelince oda açıldı baya ama bütün söleşi önünde ne çizdi onu görmedik :roll:

penguen bence şu an türkiyenin en iyi dergisi..ersin karabulut,yiğit özgür,altay öktem,hakan karataş,fatih solmaz,erdil yaşaroğlu falan bence sadece derginin değil,ülkenin en iyi çizerlerinden..ama açıkçası beni dergideki saçma sapan nereye varmak istediği belli olmayan çizgi öyküler flm çok sıkıyor!!oky ne yaw!!saçma salak bir sürü şey!adam gibi yaz deli hikayelerini mis gibi eğlen!!ya da yaz yiğit özgür ünkü gibi sewimli şeyler okuyalım eğlenelim..buraya da beğenmiyoz die yazmayalım! ;)

ya bende esin özbek hakkında birşeyler lakırdatmak istiyorum..daha önce aranızda onunlan tanışan var mı bilmiyorum ama bana acaip sempatik geldi..o güne kadar açıkçası yazılarını pek okumazdım..lakin sonra biraz kastım okumak için..ama bence sempatikliğini sadece çizgisinde gösterebilen biri..içeriğinde değil!!

Umut Sarıkaya hastasıyım , kemik dergisinde de takip ediyorum.
her okuduğumda kesin bir cümlesinde kendimden bişeyler bulabiliyorum.
Esin Özbek de bana sempatik gelmeye başladı.Tanışmak isterdim.

Yigit Özgür zaten tartışılmaz.
Penguen Dergisi Oguz Aral ın izinde emin adımlarla ilerliyor.

Her hafta bıkmadan,usanmadan,yılmadan aldığım en eğlenceli mizah dergisi...İzmire her geldiklerinde muhakkak imza günlerine gider sonra da akşama kadar ağzım açık dolaşırım :LOL: met üst,emrah,selçuk,yiğit,umut,erdil...süperler...haa metüstün toplatılan kitabı ile ilgili başlattığı hukuk mücadelesini kazanması hadisesine de değinmeden geçemicem..bilirkişi raporunu okumuşsunuzdur dergide..süperrrrr

Dergi yine davalık olmuş.Bu seferde Kültüt ve Turizm Bakanı Atilla Koç 20.000 YTl lik bir tazminat davası açmış :? Nedeni ise bakan olan beyfendinin heryerde uyuyan görüntülerinin çıkması üzerine yazılan nacizane bir yazı :?: :!: Aslında gerçekten kişiliğine dair hiçbir hakaret bulunmayan bi yazı ama moda oldu bu dava etme olayları :evil:

allah allah! milletin işi gücü yok penguenle uğraşıyo manyaklar mı ne?(şimdi beni dedava ederler??)
ülkede hangi kişi yada kurum biraz halkın gözünü açmaya çalışıyosa hemen yok etme ya da yaralama yoluna giriliyor...anlamadım ben bu ülkeyi ya..

Penguene açılan tüm davalar özgür mizaha açılmıştır.Ki böyle davalar hep boşa çıkar.Bu bakanımızın tüm gazete,dergi ve televizyonlarda uyurkenki görüntüleri yaynınlanmış hatta dalgaya alınmıştır.Bu kadar gündemde olan bi olayı penguen ekibi zaten karikatür bile yapma zahmetinde bulunmadı.Boş insanların boş işleri işte ne olucak :!:

Geri