Penguen

Arkadaşlar yoğun istek üzerine sigara çıkartmaları bu haftada devam ediyor:) Aslında keşke 4-5 hafta dağıtsalarda sigara içenlerin paketine yapıştırsak yada versek onlara:) Tabi ben az sayıda olduğu için kıyamıyorum saklayacağım

ya bu cıkartmaları vereli 3. hafta..bana ılk ıkı hafta aynı cıkartmalar cıktı.. :( :D neyse ki bu hafta farklı bısey cıktı zaten haftayada verırler gene :) ondada baska bısey cıksa :roll: ii

penguen'in temyize cevabı gecikmeyektir..
penguen süpersin!
sen Türkiye'nin süper bir mizah dergisisin.
dişilere mizahı sevdiren dergi:))

gerçekten adamın işi gücü yok, doğruları söyleyen adamlarla türkiyedeki en başarılı insanlarla uğraşıyor........gitsin de secimlerde vaadettiklerini yapsın.millet sürünüyo ya...

Kısa Tüketici Sorunlarınızı Kısa Ama Öz Yanıtlıyor...

*** RUMUZ Muz da bir kabuklu yemiş değil midir?... : Abicim ben şunu merak ediyorum... Katil Arılar, Katil Karıncalar filmi gibi Dolandırıcı Arılar, Kalpazan Karıncalar filmleri de yapılsa ya... Ya da boş ver yapılmasın abi... Düşündüm de, “Kalpazan Karıncalar” filmine kim gider ki?... Ne bileyim, şahsen ben gitmem...Şaduman Ağabey’in Kısa Yanıtı : Değerli okurum, böyle saçma --- şeyler düşüneceğine şunu düşün mesela... Saklıkent’in bu kadar popüler olmasından sonra halen ismini Saklıkent olması tuhaf bir çelişki değil midir?... Yaaa, yaaa!...

:LOL: penguan den inciler ;)

RUMUZ Üç yanlış bir doğruyu nereye götürür?... : Abicim ben televizyonlarda izlediğim dizilerdeki hoşlanmadığım tiplere uçak bileti alıp gönderiyorum kurtulmak için... Ama buna rağmen kurtulamıyorsam bir yerlerde hata yapıyorum diye düşünüyorum abi... Sence nerde hata yapıyorum abi?... Şaduman Ağabey’in Kısa Yanıtı : Değerli okurum, sen hatırlamazsın bir zamanlar tüpü ortasından sıkmak çok ayıp bişeydi... O dönemde onlarca insan tüpgaz tüpünü ortasından sıkarak patlattığı için oldukça ayıp etmiştir... Neyse ki doğalgaz çıktı da... Yaaa, yaaa...

bence süper espiriler bunlar akla ziyan :LOL:

her sayısını atlamadan aldigim tek dergı.. onceden lemanyak ve lombak alıyordum artık onlar 2. sırada.. herhafata alıyorum süper bir mızahı var...

pengueni diğerlerinden ayıran ozelliklerinden biri gençlerin ve çocukların ailelerinin yanında utanıp sıkılmadan okuyabilecekleri bir dergi olması

bak bu konuda gerçekten çok haklısın.eskiden kemik,leman falan okurdum bazen ama ipin ucunun zaman zaman kaçırıldığını düşünürdüm.aynı ailenin evladı sayılsa da penguen daha güzel geliyor bana.çıktığından beri de diğerlerini boşverdim penguen'i takip ediyorum.çok belaltına inmeden de güzel espri yapılabileceğini gösteriyorlar.zaten her bir yazar ve çizerini ayrı bi seviyorum.okuyucu gözüyle "yaa bu olmamış" dediğim çok nadirdir sanırım.

genconun yalan dunysı beni de çok sıkıyo okurken ben sinir oluyom valla bi insan o kadar pısırık mı olur biraz kendine guvenin olsun be hacı gerçi elemann da pek suçu yok çevresindeki adamların hepsi bir numaralı şerefsiz :LOL:

Geri