Degika

Kısacık Hatırlatmalar

Cümleten selamlar...

20.Haziran.2004'te afişlerde gösterdiği üzere 18:30'da Degika sahne alacaktır. 20:30'da da "ÖSS Night - Final Party"yi 84 kapatacaktır, haberiniz olsun. 28'i ve Baraka için yapılacak kısa hatırlatmaları başka arkadaşlara bırakıyorum :p

O kadar... :)

20 sinde dummyde görüsürüz arkadaslar...Bi gün sona sinavim olmasina ragmen yikilmadik ayaktayiz arkadaslar.Hayirlisi olsun bari..Önemli bi sinaw ama degika icin degecek....

WFVıınn WFVınn

Zephyr_007 demiş ki:
20 sinde dummyde görüsürüz arkadaslar...Bi gün sona sinavim olmasina ragmen yikilmadik ayaktayiz arkadaslar.Hayirlisi olsun bari..Önemli bi sinaw ama degika icin degecek....
+1. :)

:metalhead YÖÖÖÖÖRRRÜÜ BEEAAAAAAHH :metalhead

:p :kaydim :dil :kaydim :p

eyvallah yiğit_KORN :D
bugün sabah erken mi kalktın :?: öss stresi mi yaşadın :?: artık dağıtmak mı istiyosun :?:
işte fırsat :!: :!: :!:
Degika bu akşam 18:30 - 20:30 dummy de :twisted:
gelin dağıtalım 8)

İlginç ve anlaması zor bir şekilde... :x "fısss" :roll:

ps:Bu site aracılığıyla şöyle bir Paintball olaylarına el atsak mı diyorum? :twisted: (Merak edenler için) konunun turkrock ve amatörlükle ilgisi de yolda giderken çalınacak cd'lerin tamamının Turkrock amatör grup ailesinden çıkacağıdır! :kaydim Cheerz All :!:

:p topic in adı da "haydi hepberaber paintball oynamaya"olsun :kaydim basri yalnız abi harbi şöyle toplanalım oynayalım ya baya güzel bi spor :dan
hatta TNK ye karşı Degika maçı yapalım ne dersin hoş olmazmı ;)

Geri