Degika

Özleminiz adına teşekkürlerimi sunuyorum... Ve de geçmiş günlerimin adına bu grubu kalbime gömüyorum. Her şey gönlümüzce, sorgusuz - sualsiz, sadece gönlümüzce olsun...

entity5 demiş ki:
Özleminiz adına teşekkürlerimi sunuyorum... Ve de geçmiş günlerimin adına bu grubu kalbime gömüyorum. Her şey gönlümüzce, sorgusuz - sualsiz, sadece gönlümüzce olsun...
:evil:
ben bundan pek bişi anlamadım :bilmem
bakınız gruptan ayrılan ben (supafreak) ve gürhan(Zephyr_007)yazılan sevgi dolu msjlar sonrası...
yapılan yorumlar ve hala biz konuşuluyoruz şöyleydide böyledide ve geçmiş günler adına falan sözleri geçiyor nedir abi biz ŞİMDİ bişeymi yaptıkki geçmiş günler adına... benim bidahaki ünlüler çiftliğine girmesini istediğim bi kaçkişi var sayıları gün geçtikçede artıyo dur bakalım bizim ünlülerimiz :LOL: bu evde neler yapacak :seytan
süt mü sağacak,kameraları görünce değişen tiplermi olacak,yoksa ben bi kenarda oturuyum ben zaten sözlerimle gündemde kalırım vede birinci olurum mu diyecek :LOL:

... Still SO Strong I am !!!

Çok yanlış olmuş! Gerçi benim ne yapacağımdan bende emin değilim, "bu çiftlikte ne yapılır" prosedürünü tamamıyla okuyacak boş vakti halen edinemedim. Ancak ne var ki, kiminin trenleri izlemekle ömür harcayacağını biliyor gibiyim... Ve dikkatinizi çekmemesi için buraya smiley koymuyorum! Ne alaycılığımı sergileyen, ne sinirli olduğumu gösteren, ne de ezikliğimi kapatmaya çalıştığım türden...

Selo arkadaşımın içinde ya yer edinmiş olmalı, ya da kimileri tarafından aklının karıştırılmasına izin vermiş olmalı. Gayet basit, gerçekten yanlış anlaşılma yüzdesi düşük bir mesaj ile geride bırakılan güzel günler adına son bir teşekkür sunamayacaksam ne yapayım? En diplerde yerini almadan önce, şu foruma atacağım son mesajın anlamlı olmasını istemiştim. Ancak maalesef görünen o ki bu iş böyle olmayacak.. Bizim millet bir türlü anlayamadı alttan almanın "amaçsız sataşmalardan" veya "son bir laf sokmalardan" daha büyük bir erdem olduğunu.. "Geçmiş günler" kelimesini kullanmamın böylesi yanlış bir şekilde anlaşılabileceğini, bunun açılması istenilen belirli bir konuya başlık olarak kullanılabileceğini hiç ama hiç düşünemedim. Özellikle de kimsenin şu şöyleydi, bu da böyledi muhabbetleri yapmadığı bir dönemde..

"Ünlüler Çiftliği" adlı programa katılım başvurum yok (biri istedi diye katılacak halim de yok tabii ki) ; niye bu kadar üstüme alınarak yazdım bilmiyorum. Oysa ortada sadece bir alıntı olduğunu görüyordum; Oysa insanların gayet iyi niyetli, gayet anlayılşlı olduğunu biliyordum. Neyse, öncelikle özür dileyeyim bunun için. İkinci olarakda bir anneanne, iki de babaanne sipariş ettim eşlik etmesi için, oturur çekirdek çitlersiniz artık izlerken...

Hadi biraz da buradan yakalım. Yakında el emeğiyle fazladan eklenilen tozlarda kalkmaya başlayacak yoksa, "saranan bu son sayfalarımda..." *

* : Burayı hatırlayın, pek yakında - yanı başınızda...

Can yalan söylüyor... Degika'da gelişme var ... beni gördüler Gözleri açıldı......

Şimdi susun bakiim..

Yoksa bi kaşık KoVada boğarım sizi!!?!?!?!(nası cümle :D )

bence eski elemanlarlada güzel bir gruptunuz ama tabiki neden ayrıldılar konusu beni aşar ve bilmem yorum yapamam umarım katılacak yeni elemanlarlada güzel performanslar sergilersiniz ayrıca kavırda cidden çok başarılısınız bir ikide beste yapında bar grubundan daha fazla bir grup olduğunuzu anlasın millet

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
[email protected]

canım din gardaşlarım hepinizi ayrı ayrı ayrı biliyorum ne dialoglar döndüğünü neler olduda bu başımıza gelenleri sapık deli manyak kuruntularımızı .... sora baktığınızda üzüldüğünüz fakat şimdi sırıtmayla geçirdiğiniz anları MSGları

anlıyorum ve yürekten destek veriyorum her zaman yanınızdayım öperim...

Tokat ... Anliana... Şekli umulandan biras farklı oldu galiba.. Ummazdım..

Forum sahibi Notu: Lütfen Türkçemizi daha özenli kullanmaya ve de sansasyon yaratacak cümlelerin gerçek hayata daha sert yansıyacağını hatırlayacak bir şekilde mesajlarınızı forumlara taşımanızı talep ederim!

Evet uzun süre önce bahsettiğim DENEY i şimdi size anlatmak istiyorum…
Bu deneyi yapan bilim adamının ismini bilmiyorum kusura bakmayın….

Deney şu şekilde:
3 tane fareyi bir labirenttin içine koymuşlar ve bu farelerin ne kadar sürede labirenti başarıyla geçecekleri süreyi görmek istemişler..
İlk başta hiçbir dış faktör olmadan labirente konulan fareler yaklaşık 10 dakikada labirentin sonuna gelmişler..bunun yanında başka bir üç fareye de klasik müzik dinleterek labirenti geçme sürelerini gözlemişler ve bu da 8 dk sürmüş.diğer bi üç fareyede rock müzik eşliğinde labirente salmışlar bu da yaklaşık 12 dk sürmüş(bu dk.ları net hatırlamıyorum kusura bakmayın.)
Gözlemler 1 hafta sonra şu şekilde olmuş:
1.Dış etken olmadan fareler 1 hafta içinde gelişme göstermişler ve bu süreyi 8dk ya indirmişler.
2.klasik müzik dinleyen fareler müthiş bi gelişme göstererek süreyi 6 dk ya indirmişler.
3.rock müzik dinleyen fareler ise süreyi 15 dk ya kadar çıkarmışlar…

2.hafta sonunda bu süreler yine tahmin edildiği gibi 1.grup ve 2.grup gelişme gösterirken 3. grup süreyi uzatmaya devam etmiş…
ancak bu deney buraya kadar sürmüş…deneyi yapan bilim adamına neden deneyi sürdürmeye devam etmediniz klasik müzik dinleyen fareler müthiş gelişme gösteriyorlardı süreyi daha indirebilme imkanı yok muydu sorusuna:
-evet deneyi devam ettirebilirdim.klasik müzik dinleyen fareler müthiş geliştiler bu süreyi daha aşağıya çekmek mümkündü ama durdurmak zorundaydım çünkü 3.grup rock müzik dinleyen fareler artık labirenti geçmeyi bırakıp birbirlerini yemeye başladılar devam etseydim birbirlerini öldüreceklerdi.
Diye cevap vermiş..
Bu deney benim çok ilgimi çekti sizle paylaşmak istedim...tabiki hepimizin fare olmadığı kesin ama…
:LOL:

hmmm acaba bu deneyden ne çıkarmalıyız??? anlamadım açıkcası. Güzel sanatlardan mezun olduktan sonra acaba sıkı bir orkestraya mı baş vursam 10 dakikada bir zilsan zillerimi birbirine vururum. daha sonra bu 10 dakika hızla düşer belki, belki vurmalı sazlar şefi olurum, belki de orkestra şefi fln.

"Genç genç çocuklar bööle elektrikli sazlarla gürültü yapıyorlar sonra da buna müzik diyorlar. Sonra kafaları derslere basmayınca kabullenmiyorlar bunu engelleyenin o cozur cozur ses çıkaran şeytan icatları olduğunu, lakin anlayacaklar birgün o zaman babam demişti diyecekler, gelip elimizi öpecekler, gençlik öldü miirim öldü!!" demiş Elvis Presley'in babası Canıtın Deyvis'in babasına....

çok komik hakkaten ailecek gülüyoruz senin esprilerine batu..
inanılmaz bi adamsın tamam müzikte çok başarılısın ama bence sende cem yılmaz a rakip olabilecek bi yetenek war bu olayada bi el at müzikteki gibi başarılı olursun eminim...
bu deneyi ben yapmadım bir ikincisi gayet anlaşılır bi deney yazı da öyle nesini anlamadın ben de onu anlamadım :)

Geri