Degika

Güncel Sohbetler

Dolu işler ile uğraşın. En azından sadece dinleyin. Elinizdeki dime bag'in ağzınıza yakışmasını sağlayın. Etik - estetik durun. Atik davranın ama Ağır olun. Takılmayı bırakmayın ama yaşadığınız sürecin gerçek bir anlamı olmasını sağlayın...

Ya da bilmiyorum, viskiden uzak durun!

Folloş olur....
Millet bırakın yaa aynen Fatihin dedii gibi rahaD olun... Daa fazla tartışmanın manası yok atrık MÜZİK yapalım kim nasıl nerde yapiosa yapsın işin açıı skimde diil ama kimse bize bulaşmasın....
Naapcaını bildiim için Depreme şimdiden üzerine alınma ve mümkünse cevap verme diim.. .
Hade restgele.. Ben çalışiorum kendi adıma...

Demir' in grubunuzla çalışmaya başladığına dair bir takım söylentiler ortamlarda konuşuluyor değerli degika elemanları...Doğru mudur acaba ilk ağızdan bir açıklama yapsanız :) ;)

Sevgiler...

batusch demiş ki:
Olm az önce Ezgi'nin doğum günü video sunu buldum izledim. Lan acayıp duygulandım yaw, Ankara'ya geri dönsem mi acaba??? :cry
Orası İstanbul Batu birader. Her gün başka bir Ezgi'nin doğum günü kutlanır orada... SiRkil şöyle bir kendine gel, aptal olma derim ben :LOL:

evdeki_ses demiş ki:
Demir' in grubunuzla çalışmaya başladığına dair bir takım söylentiler ortamlarda konuşuluyor değerli degika elemanları...Doğru mudur acaba ilk ağızdan bir açıklama yapsanız :) ;)Sevgiler...
Sanıyorum ben 2. ağız olacağım ama eve,. Degika'nın yeni gitaristi Demir olacaktır. Basçımız'da kesinleşince klasik entity5 stilinde gayri-resmi bir "kamuoyu'na duyuru" yapacağım... Hazır olun... :p

IkoRn demiş ki:
Doorudur.. Çok az problem kaldı degika adına..
Topic sahibi notu: Avatar'ını değiştir! Minimum 100 kg. :LOL: Yöneticiler ayrıca imzan için uyarır... :mrgreen:

lepistes demiş ki:
Çağatay işe girmişsin lan ne işi???
Ben anlatayım.. :) Ocak ayında çıkması beklenen, "Meydan" ismini taşıyan dergide Çağatay müzik ıvır zıvır ile ilgileniyor. Sabahın bilmem kaçından gecelere kadar ofisinde bulunuyor. Hatta MSN'i açık unuttuysa ikindi vakti bile ulaşabilirsiniz kendilerine.. Sigortasız çalışan bir adam konumunda şu an. Tek endişem işi sevabına yapmadığının bir an önce gösterilmesi. Bilmem anlatabildim mi? Vallahi bu iş Çağatay için iyi oldu, hayatı çeki düzene girdi de işte dediğim gibi adam suyunu çıkardı sorumluluğun. Bilhassa ben gördüm, şarkı söylemeyi unutmuş. :LOL:

ekulak demiş ki:
Hımm hadi bakalım sevindim ben bu işe gayet...güzel olucak işallah... ;)
Çok teşekkürler Ertuğrul. Hep birlikte...

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
Demir adına çok sevindim...Gitar çalışını bilmiyorum ama çok kalender bir insandır...Arkadaşım diye demiyorum pırlanta gibi adamdır...
Akşam ilk işim "Kalendar"ın sözlük anlamına bakmak olacak... Şimdi herhangi yorum da bulunmayayım :) Sadece sanada teşekkürler Deprem birader... :)

KleiNackH demiş ki:
napıonuz at pipileri! çok ösleedim sizi cagtaycım konuşacağım önemli bi konu var sağlık la ilgili!!! emliyet kemerini tak!!!!!!!!!!
Konunun cinsellikle alakalı olmadığını varsayıyorum, görüşmek üzere diyorum Arda bilaader :D

KIRMIZI demiş ki:
Ve işin sonunda "Deli Kumsal" gitarı çalan bir gitaristimiz oldu. :) Ama ben gördüm, adam çok deli yani - Tribe bile çaldı... :LOL: Çekilecek uzuun bir çileye ortak olduğun için sana buradan sabır diliyor, göstereceğin azim için de şimdiden teşekkür ediyorum. Ve hoşgeldin Demir... :D (Ben bu TRT spikeri modunda konuşmayı iyiyce abarttım yanılmıyorsam)...

Ayrıca 19.12 benim için özel/güzel bir gündür. Handemle 6. yıldönümümüzü kutlamak isteyenlere duyurulur! :mrgreen:

Selo'ya da buradan - tekrardan - ayrıca teşekkürler :LOL:

~ Cheerz ~

İyi hande'yle sana nice 6 hatta 66 hatta 666(!?!!) sene daha mutluluklar dilerim.

p.s:Eğer yağmurlu bi gecede korkupta "Aranıza yatabilir miyim?" dersem, beni geri çevirmezsiniz di mi???

Geri