Dean Dimebag Darrell Tribute Ml ALMAYİ DÜSÜNÜYORUM

eyer dean dime o flame almak istersen elimde 2. el bitane var ve cok temizdir yanlızca arka kısmında bir vurugu var ilgilenrsen ozelliklerini ve fiyatını soyleyebılırım....

walla 850 dolar dıyorum ama pazarlık yapabılırım gıtarın resmını cekıp gonderırım sana ve kendı case'i de var onada 100 dolar ıstıyorum.

en son 900 ytl olur daha fazlada inenmem kardes gitarın bi problemi yok sadece gitarın arka kısmında ufak bı kozmetik sorun var oda gozukmuyor zaten gitarın arksında oyuzden ancak 900 ytl olur ilgilenirsen ekle msnden konusalım [email protected]

Dimebag tonu istiyorsan bu gitarlari sallayacaksin.O tonu B-L xl500 humbuckerla yakalayabilirsin.Seymour Dimebuckerle arasinda cok fark var.Xl de oyle sagda solda rahatca bulabilecegin birsey degil.Alacaksan Dean-DeanFromHell modelini al derim cunku tek xl humbuckerli modeli odur.Dimebucker manyetikleri Darrell 1 kere bile kullanmamistir cunku tam bilmesem de vefatindan sonra yapildi diye duydum...

AtAvratStrat demiş ki:
Dimebag tonu istiyorsan bu gitarlari sallayacaksin.O tonu B-L xl500 humbuckerla yakalayabilirsin.Seymour Dimebuckerle arasinda cok fark var.Xl de oyle sagda solda rahatca bulabilecegin birsey degil.Alacaksan Dean-DeanFromHell modelini al derim cunku tek xl humbuckerli modeli odur.Dimebucker manyetikleri Darrell 1 kere bile kullanmamistir cunku tam bilmesem de vefatindan sonra yapildi diye duydum...

oldukça yanlış biliyorsun.

o tonu Bill Lawrence L500XL ile yakalayamazsın tam olarak, çok farklı bir manyetiktir. Bill Lawrence USA tarafından üretilen değil, Wilde Pickups tarafından üretilenleri bulman gerek, onları da artık Lace firması üretiyor ve eskilerini bulmak oldukça zorlaştı.

Duncan Dimebucker'a gelince, bir kere manyetiğin üretim hikayesini yazmayacağım, araştıran bulur çok gizli bir sır falan değil zaten, ama Dimebag Darrell'ın vefatından önce vardı bende o manyetik, kendisinin ne kadar kullandığı tartışılır ama, Duncan Distortion ve Invader'da gayet kullanmıştır kendisi.

obican demiş ki:
AtAvratStrat demiş ki:

oldukça yanlış biliyorsun.

o tonu Bill Lawrence L500XL ile yakalayamazsın tam olarak, çok farklı bir manyetiktir. Bill Lawrence USA tarafından üretilen değil, Wilde Pickups tarafından üretilenleri bulman gerek, onları da artık Lace firması üretiyor ve eskilerini bulmak oldukça zorlaştı.

Duncan Dimebucker'a gelince, bir kere manyetiğin üretim hikayesini yazmayacağım, araştıran bulur çok gizli bir sır falan değil zaten, ama Dimebag Darrell'ın vefatından önce vardı bende o manyetik, kendisinin ne kadar kullandığı tartışılır ama, Duncan Distortion ve Invader'da gayet kullanmıştır kendisi.

Hocam bill lawrance ile nasil yakalayamazsin dimebag kendi agziyla soyluyor tonumu veren manyetik budur diye.Dimebuckeri da kullanmis olmasi mumkun degil sadece tribute bir manyetik mesajimda yanlis birsey yok.Dimebagin caldigi live studyo neredeyse her gitarin bridge pozisyonunda bu manyetik bulunur.Suan sadece dean from hell de bulunsa bile.Seymourla anlasma yapmalari da dogal ama ben demiyorum ki dimebucker kotudur.Sadece biraz daha arastirin bu manyetik dimebag ile ozdeslesmistir:http://www.billlawrenceusa.com/

billlawranceusa, bill lawrance'ın manyetiklerinin üretildiği firma değil. bir nevi di marzio paf 'ın gerçek paflarla alakası olmaması durumu. obican daha net ve sert cevap vermeden ben araya gireyim dedim. hihi.

ghostknight demiş ki:
billlawranceusa, bill lawrance'ın manyetiklerinin üretildiği firma değil. bir nevi di marzio paf 'ın gerçek paflarla alakası olmaması durumu. obican daha net ve sert cevap vermeden ben araya gireyim dedim. hihi.

Hocam ana sayfasina bir goz atin derim.Bos yere dimebag in kullandigi pickupu adamin boy boy resimlerini koymazlar diye dusunuyorum.
Ayrica su sekilde bir yazi var ki soylediginiz seylerin sacmalik oldugunu dusunduruyor bana :)

The authentic Original L500XL in the Original Dimebag Dean From Hell Guitar

If you are looking for an authentic Original L500XL same as in that original DIMEBAG DEAN FROM HELL GUITAR, please check out 4 points:

1. The back of the pickup must have the original imprint from the original tooling in the Plastic housing "*Bill Lawrence USA"

2. It must have the thin blades.

3. The housing color must be Black

4. The resin in the pickup must be Black and filled all the way to the top of the bobbins

The authentic L500 Pickups are still made today from the same original tooling as the original pickup in the ORIGINAL DIMEBAG DARREL DEAN FROM HELL GUITAR.

Hihi...

AtAvratStrat demiş ki:
ghostknight demiş ki:

Hocam ana sayfasina bir goz atin derim.Bos yere dimebag in kullandigi pickupu adamin boy boy resimlerini koymazlar diye dusunuyorum.
Ayrica su sekilde bir yazi var ki soylediginiz seylerin sacmalik oldugunu dusunduruyor bana :)

The authentic Original L500XL in the Original Dimebag Dean From Hell Guitar

If you are looking for an authentic Original L500XL same as in that original DIMEBAG DEAN FROM HELL GUITAR, please check out 4 points:

1. The back of the pickup must have the original imprint from the original tooling in the Plastic housing "*Bill Lawrence USA"

2. It must have the thin blades.

3. The housing color must be Black

4. The resin in the pickup must be Black and filled all the way to the top of the bobbins

The authentic L500 Pickups are still made today from the same original tooling as the original pickup in the ORIGINAL DIMEBAG DARREL DEAN FROM HELL GUITAR.

Hihi...

GhostKnight hakli. "Marka Bill Lawrence" ile "kisi Bill Lawrence" ayri seyler. Harmony Central'da biryerlerde tam hikaye yaziyor. Marka BL'nin sahibi olan adam (Jzchak Wajcman) ile "adam BL (gercek Bill Lawrence)" bir zamanlar birlikte calisiyormus, sonra bir ayrilik olmus, marka sahibi markayi tescil ettirmis adam BL'den once.
Dimebag'in kullanigi manyetikler ikisi birlikte calisirken adam BL'nin urettikleri yanlis degilsem. Eger gercek L500XL istiyorsan o zaman Bill & Becky L500XL diye arat google'da.
Yani ortalikta su anda 3 tane L500XL versiyonu var:
1 - Bill & Becky Wilde L500XL (adam olan Bill'in yaptiklari)
2 - Bill Lawrence USA olan (yari cakma :?: ) L500XL (JW'nin yaptiklari)
3 - SD Dimebucker.

Geri