Amazon'dan mikrofon alınır mı? (RODE NT1 5th generation)

Amazon kendi gönderiyorsa alınır, diğer türlü bilindik satıcılarsa sorun çıkmaz (distribütör firma mesela: Zuhal, Compel, Do-re vs.) Hiç duyulmadık firmalara karşı bir şey diyemiyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazon kendi gönderiyorsa alınır, diğer türlü bilindik satıcılarsa sorun çıkmaz (distribütör firma mesela: Zuhal, Compel, Do-re vs.) Hiç duyulmadık firmalara karşı bir şey diyemiyorum.
zuhal, dore, compel vs gibi mağazalara zaten çok güveniyorum. Ama sitede gönderen direk amazon.com.tr diyor. hiç yurt dıışından almadım açıkcası. Garntide falan sıkıntı çıkar mı acaba

Gönderilebilecek ürünlerde zaten Amazon kendi vergiyi, ekstra çıkacak masrafları hesaplıyor, Amazon.com, Amazon.com.tr, Amazon.de falan gönderiyorsa sıkıntı yaşamazsınız.

amazon dan her türlü alınır ben hiç sorun yaşamadım birçok ürün aldım en son geçenlerde ses kartı aldım yurtdışından sonra iade hakkımı kullandım satıcısı amazon germany idi. yurtdışı satıcısı olmasına rağmen sorun yaşamadım dhl ile geri gönderdim ve param iade edildi her konuda ve her aşamada full destek sağlıyor amazon.

Geri