Selam,2500 tl limit.Metal ağırlıklı bir gitar için öneriler?

2009 yılında Zuhalden 1.500 liraya mı ne RR3 almıştım. daha sonra sanıyorum 2012 yılında 1.250 TL'ye satmış ve Özgür Çalı'dan Blue Orange Flames desenli DK-2 almıştım. Köprüde sh-8 vardı. o DK-2'yi de sanırım 2014 gibi sh-4 sh-2 setli Epiphone Les Paul ile takaslamıştım. Epi'yi Emg 81-sa-sa setli bir M serisi LTD superstratla takaslamıştım. LTD de sonrasında Selim Işık'a gitti. kaça gitti hatırlamıyorum ama :)) neticede kuş kadar sayılabilecek paraya yıllarca kalbur üstü ekipmanlar döndürüp durmuşum.

Forumda inceleme yazısı da yazdım.... 28k TL olmuş. Daha senesi dolmadı, Nisan 2021 kur 7 civarı ... 13k TL gibi bir para vermiştim. Öyle 2010'lara filan dönersek 3-4 bin liralara Eclipse'ler, RR5'ler filan aldığımı anlatırım moraliniz bozulur.

Forumda inceleme yazısı da yazdım.... 28k TL olmuş. Daha senesi dolmadı, Nisan 2021 kur 7 civarı ... 13k TL gibi bir para vermiştim. Öyle 2010'lara filan dönersek 3-4 bin liralara Eclipse'ler, RR5'ler filan aldığımı anlatırım moraliniz bozulur.
2010'lu yılların başında öğrenci halimle biriktirdiğim bir 2500 tl param vardı. Ibanez Jem 7v mi alsam ESP (ltd değil) Eclipse 2 mi alsam diye düşünüp forumdan Jem7v aldığımı hatırlıyorum.

Anlat abi anlat :)

Geri