Miscarry

şarkınızı dinledim,yorum yazayım dedim.kaliteye birşey demiyorum.elinizdeki imkanlarla yapabileceğinizin en iyisini yapmış gibi gözüküyorsunuz.vokalin ses tonu çok güzel fakat her cümleyi detone bir sesle bitiriyor.eğer vokal biraz daha kasarsa baya güzel olur.riffler ve sololar kötü gibi gözüküyor fakat kayıta da bağlı olabilir.ama genel anlamda eldeki imkanınıza göre oldukça başarılı bir şarkı gibi gözüküyor.yapın bari stüdyoda hücum kaydınızı bir de öyle dinleyelim.efe de başarılı olur heralde yeni grubuyla :).başarılar dilerim

dinledim, beğendim... kısık sesle dinlediğim için(malum bu saatte apartman sakinleri uyumuş oluyo...) kulaklığım da b.k olduğu için pek anlayamadım ama güzel gibi gözüküyo...

sahte_ demiş ki:
şarkınızı dinledim,yorum yazayım dedim.kaliteye birşey demiyorum.elinizdeki imkanlarla yapabileceğinizin en iyisini yapmış gibi gözüküyorsunuz.vokalin ses tonu çok güzel fakat her cümleyi detone bir sesle bitiriyor.eğer vokal biraz daha kasarsa baya güzel olur.riffler ve sololar kötü gibi gözüküyor fakat kayıta da bağlı olabilir.ama genel anlamda eldeki imkanınıza göre oldukça başarılı bir şarkı gibi gözüküyor.yapın bari stüdyoda hücum kaydınızı bir de öyle dinleyelim.efe de başarılı olur heralde yeni grubuyla :).başarılar dilerim
sahte_ öncelikle yorumun için teşekkür ederim grup adına. Şu sıralar hücum kayıt yapmayı düşünüyoruz bir aksilik çıkmazsa. Efe ile çalışmamız gerek biraz :) Her neyse, hücumdan sonra da alacağız yorumunu unutma. Hoşça kal.

madden_da_third demiş ki:
dinledim, beğendim... kısık sesle dinlediğim için(malum bu saatte apartman sakinleri uyumuş oluyo...) kulaklığım da b.k olduğu için pek anlayamadım ama güzel gibi gözüküyo...
Teşekkür ederiz..Yarın daha sağlıklı yorum yaparsın :) .

Repertuarımız

* Metallica - The One
* Metallica - The Memory Remains
* Metallica - Wherever I May Roam
* Iron Maiden - Fear Of The Dark
* Iced Earth - I Died For You
* Iced Earth - Last December
* Iced Earth - Blessed Are You
* Iced Earth - Melancholy
* Led Zeppelin - Babe I'm gonna leave you
* Mavi Sakal - İki Yol
* Pentagram - Sonsuzluk
* Pentagram - Follow The Leader
* Şebnem Ferah - Durma (sebnemferahfan.com'dan gelen arkadaşlarımız için)

...şu an hatırlayamadığım birkaç parça...
...ekstralar ve Acı Son,In Flames,henüz oluşma aşamasında birkaç kendi parçamız ve Turk Rock.com'dan gelen arkadaşlarımız için çalıcağımız kendi süpriz parçamız...

Kadro tamamlandı sayılır. Ritm gitaristimiz canawar nickli arkadaş yani Yasin.Yeni baterist de kesinleşince yola kaldığımız yerden devam edeceğiz.

abi bu ne ya çok kötü olmuş yeni kayıt o eski hareketli acı son nerde ya eski kaydıda koysanıza siteye birde 2 gün bekleyemediniz çarşamba size gelcem mert herkes gelsin

s_hifty demiş ki:
abi bu ne ya çok kötü olmuş yeni kayıt o eski hareketli acı son nerde ya eski kaydıda koysanıza siteye birde 2 gün bekleyemediniz çarşamba size gelcem mert herkes gelsin
Efe ben ilk kaydı da koymak istedim siteye ama Yasin ve Lemihan koymayalım dedi. Neyse, sen gelince haber ver.Zaten parça böyle kalmayacak.Görüşmek üzere.

baba ben sizi biliyom çok süpersiniz siz ya bırakmayın bu işi böyle yetenek az bulunur. valla türkiye de rock müziği adam edecek tek grup sizsiniz bu kadar olmaz dedim valla nası bi kayııt ben sizi zaten biliyodum kapak oldu üstüne olmaz böyle şey olmaz böyle şey...

Geri