repertoire dogs

Durum
Yanıtlara kapalı.
kurban alt olarak cıktıklarını hatırlıyorm sahne performansaları iidir diyorm zaten alsancak bios ta alien ve tape den sonra bu adamlar var derim..bole bornovada cokta saglam yok..

Hakikaten çok iyilerdi Kurban öncesi.Bilhassa davulcu çok hızlı parçalar çalmalarına rağmen kusursuza yakın performans sergiledi.Bu arada cümleten hoşgeldiniz lafı hakikaten bir süre sonra insanın kendini 5. kattan aşağı atacak kıvama getiriyor.Başka bir tarz bulmalrını tavsiye ederim.

hep bildiğim ama zerre muhabbet edemdiğim bir gruptu taki düne kadar ooze un dj in yanına gittiğimde bascı (Halil) ile birden başladık muhabbette ben biraz Cool falan takılyolar bizi iplemezler modundaydım ama bu kadar sıcak kanlı olmasını beklemiyordum açıkcası albüm (harbiden artık lazım ya) aytaç ın askerliğinden (şimdiden hayırlı teskereler gitti güselim saçlar :p ) ikimizinde kafa 1 dünya oldugu için baya kaptırdık kendimizi albümüzü dörtttt gözle bekliyorum...

Çümleten HoşGeldiniz!!! Söz Halil'de...

İzmir'in en iyi gruplarından bir tanesi.Birisi "herkes bir kere eğlensin bu grupla" demiş,aynen katılıyorum...Repertuar Köpekleri yazan bir yere dalın birgün,izleyin.Pişman olmazsınız...

eski olmak tabe ayrıcalık tabiki artık evli gibiler sahnede birbirlerinin nasıl davrıcaklarını biliyolar ya süperrr...

Genjuro demiş ki:
eski olmak tabe ayrıcalık tabiki artık evli gibiler sahnede birbirlerinin nasıl davrıcaklarını biliyolar ya süperrr...

Bu kadar eski olmanın da dezavantajları da var tabii ki,artık heves kalmamış,seçilen şarkılardan da geçtim insan sırasını değiştirir bari ,grup ta yenilenme diye bişi yok bence ,eğlendirmi yo mu orası tamam ama insan değişik bişilerde dinlemek istiyo hani .Hele bi de Aytaç ta gidince şimdi,durumlar kötü ;)

evet aytaç gitti aytaç ın gruba kattığı çok şey vardı ama heves leri kalmadığına katılmıyorum hiç bir sorun yaşamadan bitiriyolar programı eğer onlara fırsat verilse daha damar şarkılar daha sert çalıcaklar eminim fakat gel görki Ooze un belli bir müşteri potansiyeli var onları da eylendirmek grubun görevi ve bu görevi Repertoire Dogs bunu oldukca iyi başarıyor...

Genjuro demiş ki:
aslında ben başka yerde dinlemedim hiç yane bu sölediklerim sadece Ooze için geçerli...

98 den beri sürekli dinliyorum kendilerini ama hiç bir gelişme yok grup ta 7 sene önce neyse şimdidi aynı ,biraz hareketlenme olduysa da yeterli değil,hele hele leventin göz gözlerini aça aça şarkı söylemesine katlanamıyorum. :!:

selamlar efendim nasılsınız inşallah:)nükhet kardeşinizden bitmeyen müzik dolu yıllar dileği bu forumdada gündeme gelir hatta dilerim :)müzik dolu yıllar:D

7 sene boyunca seni esir etmişler işte daha ne istiyosun benim bildiğim öle uzun soluklu grup çok az

dönemlik gibi bişiler ya kadroları değişiyo ya da tamamen dağılıyolar...

ben sanki isimleri türkçeydi diye hatırlıyorum!
bir manisa ziyaretimde bornova'ya gittiğim vakit denk gelmiştim ama isim "repetuar köpekleri"ydi.

o zmn hemen bir haber vereyim burdan ;
9 Nisan Cumartesi
Alsancak - ROI BAR

Repertoire Dogs & Sahte
Saat:14:30
Giriş:5 ytl (1 Bira Dahil)

silent_guitar demiş ki:
ben sanki isimleri türkçeydi diye hatırlıyorum!
bir manisa ziyaretimde bornova'ya gittiğim vakit denk gelmiştim ama isim "repetuar köpekleri"ydi.

yok bascı halil ile konuşmuştuk isimleri ingilizce ama varyasyonları çok var mış türkçe olarak istanbulda falan...

iyi dedin de Roi bar da Dam muhabbeti var ben genelde yanlız gidiyorum almazlar beni :p

Genjuro demiş ki:
silent_guitar demiş ki:
ben sanki isimleri türkçeydi diye hatırlıyorum!bir manisa ziyaretimde bornova'ya gittiğim vakit denk gelmiştim ama isim "repetuar köpekleri"ydi.
yok bascı halil ile konuşmuştuk isimleri ingilizce ama varyasyonları çok var mış türkçe olarak istanbulda falan...

abi ben de bu ismi izmir bornova'dayken duymuştum.
neyse,her şeyin orjinali makuldur :)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri